To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Coworking Now 2019 - 3 edycja!

4 Kwietnia - 5 Kwietnia 499,00 zł
O4 Coworking, Olivia Four, Olivia Business Centre, Gdańsk

OpenReaktor #74

17 Kwietnia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - ŁÓDŹ

24 Maja, 09:00 - 17:45 od 350,00 zł
Hotel Andels 4****, 91-065 Łódź

Waves Blockchain Day Powered by Waves Platform, Blockchain Alliance and Partners

Czwartek, 10:00 - 18:00
Mercedes-Benz Polska, 02-460 Warszawa

Dźwięki roślin - koncert / brak miejsc

cześć !
Pierwszy raz mamy możliwość zrealizować taki projekt w Warszawie! 💚🤩💚🤩
Zapraszamy na niezwykły koncert do Chmury , gdzie w roli głównej występują rośliny!
🌿♻️🌿♻️🌿♻️🌿♻️🌿🌿♻️🌿

👉🏻👉🏻ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! 👈🏻👈🏻

Projekt Piotra Grygora, który "tłumaczy" życie roślin na dźwięk 🎧🎧🎧 za pomocą czułego galwanometru (znanego np. z wykrywacza kłamstw). Pomiar oporu elektrycznego pomiędzy dwiema elektrodami przyłożonymi do różnych części rośliny skutkuje natychmiastową zmianą rytmów i wysokości generowanych tonów. Działanie może przyjąć charakter koncertu, możliwa jest także interakcja publiczności z roślinami, a tym samym udział w procesie kreacji wspólnej "międzygatunkowej" pracy audio! 🍀🍀🍀

W roślinach, podobnie jak we wszystkich żywych organizmach, występuje mierzalny przepływ elektronów, który można wykorzystać np. do sterowania parametrami syntezy dźwięku. Muzyka elektroniczna jest w swojej istocie wykorzystaniem fluktuacji elektronów i sterowaniem za pomocą napięcia, które można przetłumaczyć za pomocą całego spektrum urządzeń na słyszalne częstotliwości, głośność lub barwę dźwięku.

❗SZCZEGÓŁY❗
👉 16.03. godz: 18:00,
👉 WSTĘP: 20zł,
👉 za bilet zapłacisz przelewem na dane:
Fundacja Schronisko dla Roślin
nr rachunku: 58 2530 0008 2020 1009 8547 0002

UWAGA!!! Prosimy o wysłanie potwierdzenia przelewu na maila: schroniskodlaroslin@gmail.com w tytule wpisując: "WARSZAWA DŹWIĘKI ROŚLIN" oraz imię i nazwisko - przed wejściem będzie sprawdzana lista uczestników.

Kim jesteśmy?
💚Fundacja Schronisko dla Roślin 💚powstało listopadzie 2015 roku. Jej ideą jest zwrócenie uwagi na problem jakim jest uprzedmiotowienie roślin, które za parę złotych można dziś kupić w prawie każdym sklepie. Dlatego te zaniedbane, niepotrzebne wyrzuca się i wymienia na nowe - nie zdając sobie sprawy z tego, jak ważną odgrywają rolę.

Schronisko działa w: Bydgoszczy, Trójmieście, Toruniu, Warszawie, Szczecinie i Poznaniu. Zasady działania są bardzo proste: "przygarniamy" niechciane rośliny i oddajemy dalej. Wszystko po to, by nie trafiły na śmietnik.

Organizujemy również warsztaty z tworzenia rękodzieł o tematyce roślinnej na terenie całej Polski. m.in. doniczki z betonu, kokedamy, podwieszane formy do oplątw, plecionki do doniczek, kartonowe doniczki, recyklingowe doniczki.

Chmury to to kulturalna przestrzeń, która mieści się na klimatycznym podwórku, przyrównywanego często do berlińskiego Kreuzberg czy londyńskiego Brick lane. Odbywają się tutaj różnorodne koncerty sceny niezależnej i mainstreamowej, imprezy dj’skie, wykłady, spektakle na żywo, benefity, zbiórki, imprezy zamknięte, a także wyprzedaże garażowe. To jedno z trzech miejsc po drugiej stronie Wisły, przy ulicy 11 Listopada 22 na warszawskiej Pradze, którego zadaniem jest szerzenie i rozwój nowych idei, a także poczucie ducha artystycznej rywalizacji.

Zobacz również:

imprezy imprezy w Warszawie wydarzenia Warszawa

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej