Chodź z nami - gra miejska

Chciałbyś zaoszczędzić (czas i pieniądze) na codziennym transporcie do pracy? Bliska jest Ci idea ekologicznego transportu i nie jest Ci obojętna kondycja środowiska, w którym żyjesz?

Jeżeli na przynajmniej jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco - ta zabawa jest dla Ciebie!

Już we wrześniu - w dniach 15-21 - odbędzie się w Warszawie bezpłatna gra miejska, której celem jest zachęcenie do przesiadki i korzystania z nowoczesnej, ekonomicznej i ekologicznej komunikacji miejskiej!

Zbierz ekipę (2-5 osób) zapraszając do wspólnej zabawy swoich znajomych, rodzinę i bliskich, by razem z nami odkrywać zalety korzystania z transportu publicznego!

Na Ciebie i Twoją drużynę czeka nie tylko świetna zabawa, ale także potężna dawka wiedzy na temat Twojego miasta i historii związanej z transportem publicznym. Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy i otrzymasz potężną dawkę przydatnych informacji związanych z poruszaniem się w przyjazny dla środowiska sposób! 😊

A do tego…

choć trudno w to uwierzyć to… gra jest całkowicie bezpłatna, a na najbardziej zaangażowanych uczestników naszej zabawy czekają fantastyczne nagrody w postaci atrakcyjnych voucherów z portalu Prezent Marzeń (www.prezentmarzen.com).

Nie wierzysz? Przyjdź sam i przekonaj się, jakie zadania przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej drużyny! Ciekawe, czy znasz odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie będą pojawiać się w trakcie gry i czy sprostasz każdemu zadaniu, jakie przed Tobą postawimy!

Na czym dokładnie gra będzie polegać?

Zaczynamy 15 września na terenie Węzła Komunikacyjnego Młociny. Między 11:00 a 15:00 aktywne będzie pierwsze zadanie specjalne. Następnie każdego dnia aż do 20.09. na stronie wydarzenia na facebooku będą publikowane kolejne pytania. Za każdą poprawną odpowiedź będzie można uzyskać punkty!

Każdego dnia będziemy aktualizowali ranking drużyn, co pozwoli Wam na dokładne śledzenie Waszego miejsca względem pozostałych uczestników i opracowanie skutecznej strategii wyprzedzenia konkurencji!

Odpowiedzi na pytania będzie można przesyłać na adres mailowy do 20 września do godziny 16:00. Po tej godzinie zostanie opublikowany ostateczny ranking! 

Uwaga! Najlepsze drużyny wezmą udział w drugim etapie naszej zabawy - grze odbywającej się w przestrzeni miejskiej w dniu 21.09! Miejsce finałowej rozgrywki na razie pozostaje naszą słodką tajemnicą : )

Nie ociągaj się i nie zwlekaj! Już teraz zbierz swoją grupę (2-5 osób),  chodź z nami i baw się świetnie w Warszawie.

Ile to kosztuje? 0. ZERO. (serio!)

Zapisy na: https://evenea.pl/event/chodzznami) 

Korzystaj z komunikacji miejskiej i… zdobywaj nagrody!

Przed przystąpieniem do gry zapoznaj się z regulaminem

zgoda na udział osób niepełnoletnich

Udział bezpłatny

Zarejestruj się

Zobacz również:

imprezy imprezy w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Chodź z nami - gra miejska" jest Cudotwórnia Events

  Rodzaj Dostępne do Liczba
Zarejestruj swoją drużynę do startu w grze miejskiej! Po prawej wybierz ilość członków drużyny. W następnym kroku uzupełnisz ich dane. Rejestracja drużyny

Zarejestruj swoją drużynę do startu w grze miejskiej! Po prawej wybierz ilość członków drużyny. W następnym kroku uzupełnisz ich dane.

20 Września 2019, 16:00

Polecamy także:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #77 with BitTorrent and Samba TV co-founder Ashwin

Środa, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 50,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej