To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

30 Listopada - 1 Grudnia od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

6 Grudnia, 17:30 - 20:30 50,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Chodź z nami - gra miejska

Za nami tydzień internetowych zmagań z odpowiedziami na wcale niełatwe pytania dotyczące komunikacji miejskiej! Musimy przyznać, że poradziliście sobie z nimi znakomicie! Dodatkowo niejednokrotnie udało się Wam wygrywać wyścig z czasem (i z innymi uczestnikami) zdobywając dodatkowe punkty za szybkość udzielanych odpowiedzi 😊 Jesteśmy pod olbrzymim wrażeniem 😊

Potwierdziliście tym samym, że jesteście najlepszymi kandydatami do tego by zawalczyć o kolejne punkty oraz wygrywać nagrody w zbliżającym się wielkimi krokami finale warszawskiej Gry Miejskiej "Chodź z nami". 😊 Jesteśmy przekonani, że zarówno wiedza zdobyta podczas udzielania odpowiedzi na nasze skomplikowane pytania on-line, jak i Wasza świetna orientacja w terenie, zdolność do bilokacji oraz pomysłowość w wykonywanych zadaniach pomogą Wam zajechać bardzo daleko po drogach i torach naszej zabawy! 😉

Nie przedłużając, chcemy Was serdecznie zaprosić do udziału w Wielkim Finale Gry Miejskiej "Chodź z nami", który odbędzie się już w tę sobotę (21.09.2019 r.) o godzinie 11:00. Na start gry (Zajezdnia przy ul. Ostrobramskiej 38, Piknik z Okazji Dni Transportu Publicznego) należy przybyć z odpowiednim wyprzedzeniem (proponujemy koło 10:40). Wypatrujcie nas w namiocie Zarządu Transportu Miejskiego.

Start gry 11:00. Będziecie mieli 3 godziny na wykonanie zadań w terenie. Dla wszystkich uczestników finału mamy przewidziany również ciepły poczęstunek - nie wyjedziecie głodni z naszej imprezy.

Do wygrania w Finale są vouchery do wykorzystania na portalu https://prezentmarzen.com/ o wartości 1000, 800 i 600 zł… więc jest o co walczyć!

My zamówiliśmy dobrą pogodę, a Wy zbierajcie bierajcie wszystkie siły i do zobaczenia na starcie!

Zobacz również:

imprezy imprezy w Warszawie wydarzenia Warszawa

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Chodź z nami - gra miejska" jest Cudotwórnia Events

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej