To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Spotkanie w Kręgu Kobiet - Grudziądz

Piątek, 17:30 - 20:30 60,00 zł
QAL Group, Grudziądz

OpenReaktor #70 + premiera książki ABC Blockchaina

Pojutrze, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Szkolenie na prowadzącego strzelanie (LOK) - Strzelnica FSO

Sobota - Niedziela od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Sedina Wedding Fair - Drugie Alternatywne Targi Ślubne w Szczecinie - bilety

W ostatnią niedzielę października (tj. 28.10.2018r.), między godziną 11, a 17 - na terenie Sali eventowej "Bulwary", odbędzie się druga edycja Sedina Wedding Fair. Bez wątpienia to przedsięwzięcie, którego nie mogą ominąć przyszłe Pary Młode, niezależnie od etapu przygotowań.


Sedina Wedding Fair to wydarzenie, na którym wszyscy zainteresowani czyli - narzeczeni,mają okazję poznać usługodawców z branży ślubnej, zainspirować się pomysłami, zaczerpnąć wiedzy i pozwolić sobie na organizację ślubu, dokładnie takiego jaki sobie wymarzyli.Alternatywne targi ślubne dają możliwość spotkania przedstawicieli z każdej grupy usługodawców, od Wedding Plannerek, sal weselnych, przez DJ-ów, dekoratorów i florystów,przez cukiernie, firmy papeteryjne, biżuterię, aż do fotografów i kamerzystów. Ten dzień to idealna sposobność na zaczerpnięcie nieszablonowych inspiracji, rozmowę z bardzo ciekawymi usługodawcami, bez hałasu, przekrzykiwania i przepychanek.
W trakcie targów narzeczeni mają okazję wymienić spostrzeżenia z usługodawcami,porozmawiać, zapoznać się z ofertami, a co najważniejsze poznać ich bezpośrednio!


Dochód z biletów wstępu przekazany będzie na cel charytatywny.

Wiemy, że każda Para Młoda marzy o organizacji tego dnia według własnych zasad i wyśnionych pomysłów. Dlaczego mieliby zrezygnować z organizacji ślubu i wesela, które ich zdaniem są idealnym odzwierciedleniem ich osobowości? Odchodzi się już od tego "co należy i wypada". Należy przeżyć ten dzień z uśmiechem na twarzy i w pełni zgodnie ze sobą! - mówi organizatorka. - Zdecydowaliśmy się więc na usługodawców, dla których niema zadań niemożliwych, ich pasja stała się pracą, realizują swoje zlecenia w pełni nie szablonowo, pozwalając tym samym na poszerzenie świadomości u przyszłych Par Młodych. Kolejna edycja targów ma pozwolić na nawiązywanie współprac i relacji całkowicie profesjonalnych, ale przy okazji przyjacielskich. Chcemy, aby pełne pomysłów głowy wybranych usługodawców ujrzały światło dzienne i dały wolną drogę przyszłym Parom Młodym, do realizacji ślubów marzeń.

Zobacz również:

imprezy imprezy w Szczecinie wydarzenia Szczecin

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Sedina Wedding Fair - Drugie Alternatywne Targi Ślubne w Szczecinie" jest SEDINA S.C. URSZULA MARKIEWICZ, BERNADETTA KOWALCZYK, ŁUKASZ POPIELARZ

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej