To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

OpenReaktor #71

16 Stycznia, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Warsztat Edukacji Finansowej - Gra Cashflow !

Jutro, 19:00 - 21:00 24,48 zł
Warszawa, Warszawa

ESP Sport & Zdrowie

23 Lutego - 24 Lutego od 34,99 zł
AmberExpo, Gdańsk

Konferencja Fitness PEI V

16 Marca, 08:00 od 99,00 zł
PGE Narodowy, Warszawa

Śladami Marzeń - AfterParty z koncertem Riders Connection

VI Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń  jest organizowany od 2013 na Międzynarodowych Targach Poznańskich jako impreza towarzysząca Targom Produktów i Regionów Turystycznych Tour Salon. 

Festiwal to 3 dni inspirujących prelekcji podróżniczych. Odbywa się on w pawilonie 15 w sali G.1 na terenie MTP. Program Festiwalu i wszystkie informacje znajdziecie na http://sladamimarzen.pl/festiwalowy-rozklad-jazdy/

Podróżnicze AfterParty to idealne miejsce aby spędzić czas z gośćmi Festiwalu,wspólnie się bawić, wymienić doświadczeniami i zaplanować kolejny wyjazd w dowolne miejsce na świecie. 

Sprzedawane bilety dotyczą podróżniczego AfterParty wraz z koncertem berlińskiego zespołu Riders Connection. Impreza rozpoczyna się o godzinie 21:00 w Klubie Trops - Akademickie Centrum Kultury. 

Riders Connection -  zespół powstał  2010 roku w Berlinie. W swojej muzyce łączą wyjątkową mieszankę reggae, soul i folky blues. Dzięki temu tworzą swój własny styl i niepowtarzalny rodzaj muzyki. Nie używają zestawu perkusyjnego, a ich beatboxing guru Moritz wszystkie dźwięki tworzy swoimi ustami. Dzięki temu tworzy unikalną frekwencję fukny beatów takich gatunków jak hip-hop, techno oraz bębny, bas, a nawet narodowych Australijski instrument "Didgeridoo"

Wokalista i gitarzysta Phillip na koncertach przekazuje prawdziwą pasję i ekspresję publiczności, dzięki swojemu dynamicznemu i urzekającemu głosowi. W czasie występu prezentuje cała barwę swojego głosu, imituje trąbkę - a dzwięk bardzo łatwo pomylić z prawdziwym instrumentem. Tego warto posłuchać i zobaczyć na własne oczy!

Zespół rozpoczął swoją karierę na ulicach Berlina - ich muzyka zyskała w krótkim czasie wielu fanów, efektem czego były trasy koncertowe w Niemczech, Szwajcarii i Republice Południowej Afryki. Występ podczas podróżniczego AfterParty bedzie ich pierwszym koncertem w Polsce. Wydali 2 płyty: Natural Sound System oraz Colour Me.

Wszystko na świecie to połaczenie podróży i przeżycia. Dlatego na scenie zawsze dodają dużą dawkę humoru, śpiewają chóralne dzwięki, a publiczności dostarczają niezapomnianych wrażeń. 


Zobacz również:

imprezy imprezy w Poznaniu wydarzenia Poznań AfterParty Riders Connection

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Śladami Marzeń - AfterParty z koncertem Riders Connection" jest Bubble Brothers - Tomasz Labus

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej