To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 890,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

7 Września - 8 Września od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

WORLD SALES CONGRESS 2019 - WROCŁAW

22 Listopada, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Hotel Q ****, 53-334, Wrocław

Gala 15-lecia Pracodawców Lubelszczyzny "Lewiatan"

Jak odnieść sukces w biznesie? Posłuchaj porad topowych ekonomistów i ekspertów z IBM, IKEA, ORANGE i wielu innych firm.

Gala 15-lecia Pracodawców Lubelszczyzny "LEWIATAN"
to jedno z najważniejszych biznesowych wydarzeń roku w Lublinie. Odbędzie się ona 12 stycznia 2017 roku w Centrum Spotkania Kultur (CSK) - jednym z najbardziej nowoczesnych i prestiżowych budynków wschodniej Polski. W wydarzeniu zaplanowano udział ponad 900 osób, przedstawicieli centralnych władz rządowych (ministerstwa związane z gospodarką i rynkiem pracy), władz lokalnych, mediów biznesowych, ogólnopolskich i lokalnych oraz przedsiębiorców z terenu wschodniej Polski.

TEMATYKA

W najważniejszej części Gali, tj. w Panelu Liderów Rynkowych, który odbędzie się w Sali Operowej CSK, przewidziano prezentację trzech globalnych, wzorcowych i wiodących marek w swoich branżach. Będą to IBM, IKEA oraz ORANGE. Ich przedstawiciele wygłoszą inspirujące prezentacje na temat wizji biznesu (w Polsce, na świecie) w perspektywie 5 lat oraz udzielą wskazówek lubelskim przedsiębiorcom jak należy przygotowywać się do nadchodzących zmian. Udział w panelu zapowiedzieli:

- Konrad Ciesiołkiewicz, Dyrektor Komunikacji Korporacyjnej i CSR, Orange Polska

- Grzegorz Dobranowski, Dyrektor Sprzedaży i Transformacji Biznesu, IBM

- Monika Kosińska, Dyrektor, IKEA Retail

Kolejna część merytoryczna Gali, tj. Panel gospodarczy, będzie wzbogacona o wypowiedzi przedstawicieli firm lokalnych oraz międzynarodowych korporacji obecnych w Lublinie, którzy odpowiedzą na pytanie: "Dlaczego warto prowadzić biznes na Lubelszczyźnie?". Prelegentami będą:

- Robert Bronisz, Dyrektor Zakładu, ABM Greiffenberger

- Jan Kidaj, Prezes Zarządu, Aliplast

- Piotr Romańczuk, Wiceprezes, Lubella

Wydarzenie zakończy się pełnym emocji koncertem Edyty Geppert. Galę Jubileuszową poprowadzi pan Jan Matysik, ekonomista, członek Pracodawcy Lubelszczyzny "Lewiatan". Natomiast Panel Gospodarczy poprowadzi konferansjer ze znamienitym dorobkiem i wieloletnim doświadczeniem - pani Dorota Warakomska, dziennikarka telewizyjna, radiowa, komentatorka i publicystka ekonomiczna.

więcej o wydarzeniu: http://galalewiatan.pl/

Program godzinowy Gali potwierdzony na dzień 8 stycznia 2017 r. Organizatorzy nie odpowiadają za zmiany w programie spowodowane nieobecnością prelegentów powstałą z przyczyn niezależnych od P. L. Lewiatan.

Zobacz również:

imprezy imprezy w Lublinie wydarzenia Lublin ABM Greiffenberger Aliplast biznes Dorota Warakomska Edyta Geppert Henryka Bochniarz IBM IKEA Lubella Orange

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Gala 15-lecia Pracodawców Lubelszczyzny "Lewiatan"" jest Pracodawcy Lubelszczyzny Lewiatan

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej