To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #78

16 Października, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Premiera płyty Kubi Producenta

Jakub Salepa w muzycznym świecie znany jest jako Kubi Producent. Zaledwie 19-letni, niezwykle utalentowany artysta debiutancki krążek wydał 6 lat temu. Mimo młodego wieku ma już na koncie dwie złote płyty, liczne single z milionowymi wyświetleniami i uznanie topowych raperów. Beatmaker zbiera kolejne plony swojej pracy, wydając pierwszy solowy projekt - "+18" (Sony Music Poland). Muzyk spotka się z fanami w dniu premiery albumu (14 czerwca) w salonie Empik Bonarka.

Kubi Producent swoim krążkiem może zaskoczyć niejednego fana polskiego rapu. Jego długo oczekiwany album "+18" to połączenie chwytliwych beatów ze szczerymi tekstami. Do współpracy przy projekcie zaproszono aż 34 artystów. Już promujący płytę singiel "Superman", nagrany z Żabsonem i Young Multim, okazał się sukcesem. W 18 utworach jakie znalazły się na płycie, można usłyszeć zarówno najpopularniejszych raperów w Polsce, jak i wschodzące gwiazdy gatunku. Wśród gości znaleźli się m.in.: Szpaku, Kaz Bałagane, Otsochodzi, schafter, Gedz, PlanBe, Coals, Solar, KaeN, Borixon, Białas, Malik Montana - a każdy z nich pozostawił po sobie własny muzyczny ślad.

Kubi Producent - producent muzyczny urodzony w 2000 roku. Rozpoczął karierę w wieku 11 lat. Dwa lata później wydał pierwszy instrumentalny album "Trap 13". Ma na koncie współpracę m.in. z Alcomindz Mafia i Bedoesem, z którym nagrał płyty "Aby śmierć miała znaczenie" i "Kwiat polskiej młodzieży".


Zobacz również:

imprezy imprezy w Krakowie wydarzenia Kraków

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Premiera płyty Kubi Producenta" jest Justyna Z

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej