To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Jutro, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

5. urodziny Linkhouse - (SEO Barcamp #2) - bilety

Festiwal SEO w 2015 roku zagościł w Oku Miasta w samym sercu Katowic. Artur Strzelecki po raz kolejny zebrał w stolicy Śląska dużą część polskiej społeczności SEO, a Linkhouse miał przyjemność być jednym ze sponsorów. Firma miała wtedy 6 miesięcy, 0 pracowników, a samo wydarzenie było pierwszą okazją do spotkania z klientami i resztą branży.
18 października 2019, po nieco ponad 4 latach wrócimy w to samo miejsce. Ponownie z myślą o spotkaniu na żywo klientów, partnerów, kontrahentów, ale tym razem z okazji urodzin - 5. urodzin Linkhouse! :)

Lokalizacja: Klub Królestwo - Rondo gen. J. Ziętka 1, Katowice (dawne Oko Miasta).

Termin: 18 października 2019 (piątek - a jakże!)

Godzina: Część konferencyjna od 18:00. Tort, open bar itd. od 20:30. Lokal będziemy mieć na wyłączność, dostępny potencjalnie do 4:00 - nie ma więc pośpiechu i jeśli nastawiacie się tylko na walory networkingowe, warto pojawić się po 20 :)

Dla kogo: Jeśli chociaż troszkę dobrze nam życzysz, to czuj się zaproszony ;)

Wstęp: Bilety - 30 PLN brutto


Hola, hola. Zapraszacie na urodziny i sprzedajecie bilety? Tak. Ogarnięcie frekwencji na darmowym wydarzeniu to koszmar, dlatego zdecydowaliśmy się na bilety w symbolicznej cenie. Cały dochód z nich (czyli cena minus podatki) zostanie przekazany dobrze już znanej wielu z Was Fundacji Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu. Oprócz szczytnego celu postaramy się zapewnić gościom atrakcje i lineup prelegentów pokrywający koszta biletów z nawiązką ;)


Właśnie - lineup. Wiedzą SEO podzielą się z nami:

  • Grzegorz Strzelec
  • Szymon Słowik
  • Robert Niechciał
  • Damian Sałkowski


Larry Page niestety nie miał wolnego terminu, ale robiliśmy co mogliśmy. A tak serio - żadnej ze wspomnianych wyżej postaci przedstawiać nie trzeba, choć i tak zrobimy to niebawem na stronie seobarcamp.pl wraz z tematami o których opowiedzą. Znajdziecie tam także wkrótce więcej informacji organizacyjnych i szczegółów na temat wydarzenia.Zobacz również:

imprezy imprezy w Katowicach SEO wydarzenia Katowice Damian Sałkowski Grzegorz Strzelec katowice Robert Niechciał szymon słowik

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "5. urodziny Linkhouse - (SEO Barcamp #2)" jest Grupa KBR spólka z ograniczoną odpowiedzialnoscią sp.k

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej