To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Life Balance Congress

29 Listopada - 1 Grudnia od 110,00 zł
Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #79 Growing your business

Dzisiaj, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

Dzisiaj, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

Nadmorski, edukacyjny turnus weekendowy dla zdrowia //10.10.19 - 13.10.19.

"Edukacyjny turnus weekendowy dla zdrowia" to nasz autorski, 3-dniowy post na odżywczych sokach.
Dieta poniżej 500 kcal dziennie przez cały weekend? Dasz radę! :)

TURNUS WEEKENDOWY - 3 noce w nadmorskim ośrodku wypoczynkowym - w cenie promocyjnej 540 złotych od osoby dorosłej! (Cena regularna 840 złotych).
.
.
// Dlaczego MY?

Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszej Pani dietetyk - mgr Katarzyny Lisewskiej - przygotowaliśmy autorski program weekendowych turnusów ze znanymi dobroczynnymi dietami oczyszczającymi. Ale nie tylko dieta odgrywa u nas znaczącą rolę.

Ułożony przez Panią Katarzynę program żywieniowy przeznaczony jest wyłącznie dla dorosłych uczestników, ale bardzo zależy nam również na przyjaznym ugoszczeniu tych najmłodszych. Dlatego dla nich mamy przygotowaną zdrową i smaczną dietę codzienną. A dodatkowo kilka asów z rękawa, również dzięki szykującym oprawę wykładowo-warsztatową biolożkom - Pani Małgorzacie Piotrowicz i Pani Janinie Grudzie. :)

Wspólnie dołożymy wszelkich starań, aby były to dla Państwa trzy dni na arcyciekawej ścieżce zdrowia!
.
.
// Co więcej?

Jak ważne jest, by dietę oczyszczającą przejść pod okiem specjalisty?

W 2016 roku świat nauki uhonorował nagrodą nobla profesora Yoshinori Oshumi'ego - który dzięki wieloletnim badaniom dowiódł między innymi, że ludzki organizm jest na tyle mądrze skonstruowany, by w odpowiednio zaaranżowanych warunkach zainicjować proces tak zwanego "odżywiania wewnętrznego" (ketozy). Jak przejawia się ten proces i co dobrego niesie dla naszego organizmu?
Otóż w przypadku postu weekendowego, po zainicjowaniu niskokalorycznej diety pod okiem fachowca, już pierwszego dnia takiego trybu organizm musząc zaspokoić energetycznie swoje potrzeby, wprowadza mechanizm trawienia przez swoje komórki ich obumarłych lub uszkodzonych elementów.
Wpływa to na uruchomienie tak zwanego detoksu komórkowego. A detoks jest podstawą i wyjściową do rozpoczęcia leczenia naszego organizmu.
Specjaliści sugerują, aby każdy, kto po raz pierwszy myśli o wejściu w dietę niskokaloryczną, oczyszczającą - zapewnił sobie komfort i zwiększył szanse na powodzenie przedsięwzięcia odbywając
proces pod okiem fachowców, w zaciszu wyspecjalizowanych w tej dziedzinie ośrodków. Jednym z nich jest ośrodek, w którym powstał nasz zdrowotny projekt "Nowy Jantar". Ośrodek nazywa się "Wiking" - przy ulicy Rybackiej 12, w Jantarze.

//Serdecznie zapraszamy każdego, kogo choćby ciekawi sam temat zdrowego odżywania, diet odchudzających, postów, naturalnych kosmetyków, przyrody i tematyki prozdrowotnej w ogóle.
Z otwartością przyjmiemy każdego, kto szuka chwili wytchnienia od codziennego, często przyspieszonego tempa życia. Jesteśmy tu właśnie po to, by pozwolić Wam lekko wyhamować i odpocząć. Bo dodatkowo, dzięki naszym wykładowczyniom i "praktykom przyrody" - Pani Małgorzacie Piotrowicz i Janinie Grudzie - mocno zadbaliśmy o wciągającą i praktyczną sferę edukacyjną tego zdrowotnego wypoczynku, również dla najmłodszych!

Serdecznie zapraszamy:)

Zobacz również:

imprezy imprezy w jantar wydarzenia Jantar Janina Gruda Katarzyna Lisewska Małgorzata Piotrowicz

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Nadmorski, edukacyjny turnus weekendowy dla zdrowia //10.10.19 - 13.10.19." jest Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy Wiking Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej