To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 290,00 zł
Poznań

Executive coaching w praktyce. Dyskusyjny Klub Coachingu / Lublin

19 Grudnia, 17:15 - 20:15
Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Regionalny Ośrodek w Lublinie, Lublin

PIXEL HEAVEN GAMES FESTIVAL & MORE 2020

29 Maja - 31 Maja
Zajezdnia Autobusowa MZA, Warszawa

HACKATHON #OtwarteDane

HACKATHON #OtwarteDane

#OtwarteDane to hackathon organizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji. Zadaniem uczestników będzie stworzenie aplikacji, wykorzystujących otwarte dane publiczne, udostępniane przez API na portalu dane.gov.pl.

Skorzystajcie z warsztatów i konsultacji z mentorami. Podejmijcie wyzwanie i w 3-5 osobowym zespole dopracujcie Wasze pomysły.


DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Hackathon #OtwarteDane to nie tylko szansa na sprawdzenie swoich umiejętności i zdobycie nowych doświadczeń. To także kuźnia pomysłów z perspektywą wcielenia ich w życie. Przetestujcie się na Hackathonie #OtwarteDane, żeby później wziąć udział w konkursie POPC i zdobyć środki z UE na wcielenie pomysłu w życie.

Hackathon #OtwarteDane to nowe kontakty, atrakcyjne nagrody i przede wszystkim okazja do przekonania się jak duży jest potencjał otwartych danych publicznych. Do wygrania w puli nagród  35 tys. zł oraz liczne nagrody dodatkowe.


KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

Zapraszamy UXowców, programistów, analityków grafików, marketerów oraz wszystkich, którzy mają głowy pełne nieszablonowych rozwiązań. Pasjonatów, którzy przy wykorzystaniu swojej wiedzy i umiejętności oraz dostępnych danych publicznych stworzą aplikacje ułatwiające codzienne życie.


KIEDY I GDZIE SIĘ WIDZIMY?

Zaczynamy 15 a kończymy 22 czerwca. W sobotę 15 czerwca warsztaty przeprowadzą eksperci: Andrzej Targosz i Maciej Ryś, po czym skonsultujecie Wasze pomysły z mentorami. Na pracę własną nad prototypami macie czas do 22 czerwca. Wtedy nastąpi prezentacja prac, ocena jury i oczywiście wręczenie nagród! Czekamy na Was w siedzibie NASK i CPPC (ul. Kolska 12), w Warszawie!


Więcej informacji o Hackathonie można znaleźć na stronie internetowej oraz Twitterze.

Regulamin

Wydarzenie realizowane w ramach projektu Ministerstwa Cyfryzacji: "Otwarte dane - dostęp, standard, edukacja", dofinansowanego z Funduszy Europejskich.


Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "HACKATHON #OtwarteDane" jest PROIDEA Sp z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej