To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

Business Insider Trends Festival

2 Października - 3 Października od 1 390,00 zł
The Koneser Square, Warsaw

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 701,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

OpenReaktor #78

16 Października, 18:00
ReaktorWarsaw, Warszawa

Krąg Kobiet - warsztaty rozwoju samoświadomości, Grudziądz

2 Października, 17:30 - 20:30 65,00 zł
Marina Grudziądz, Grudziądz

"Dotknij nieba" na Forum Filmów Nie-Zwyczajnych - bilety

Na najbliższym Forum Filmów Nie-Zwyczajnych pokażemy obraz: Dotknij nieba. Spotkanie filmowe tradycyjnie poprowadzi o. dr Marek Kotyński CSsR, filmoznawca, teolog duchowości jak również wykładowca PWTW.


16.06.19r. godz.: 18:00.

Miejsce: Aula im. bł. ks. J. Popiełuszki, Dobre Miejsce, ul. Dewajtis 3 wej. BPrawdziwa historia powstania największego religijnego hitu w dziejach amerykańskiej muzyki. Skomponowany przez Barta Millarda i zespoł MercyMe utwór "I Can Only Imagine" z miejsca podbił listy przebojów i serca słuchaczy. Zdobył w USA status podwójnej Platynowej Płyty i stał się najchętniej graną przez radia chrześcijańską piosenką w historii. "Dotknij nieba" to poruszająca opowieść o wierze, miłości, sile muzyki i utworze, którego duchowe przesłanie przyczyniło się do setek tysięcy nawróceń. Za kamerą "Dotknij nieba" stanęli bracia Andrew i Jon Erwin ("Każde życie jest cudem"). W rolach głównych wystąpili: debiutujący na dużym ekranie aktor broadwayowski - J. Michael Finley oraz Madeline Carroll ("Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak"), nominowany do Złotego Globu - Dennis Quaid ("Daleko od nieba"), zdobywczyni Oscara - Cloris Leachman ("Ostatni seans filmowy"), a także aktor i producent muzyczny - Trace Adkins ("Żywioł. Deepwater Horizon").DOTKNIJ NIEBA

  • oryginalny tytuł: I can only imagine
  • gatunek: Biograficzny, Muzyczny, Religijny
  • produkcja: USA 2018
  • reżyseria: Andrew Erwin, Jon Erwin
  • obsada: Michael Finley, Dennis Quaid, Madeline Carroll, Trace Adkins, Priscilla Shirer, Cloris Leachman  

dotknij-nieba-2


Opis filmu:

Bart Millard wychowuje się bez matki. Skonfliktowany z despotycznym ojcem, szuka pocieszenia w modlitwie, muzyce i świecie wyobraźni. Lata później, jako nastolatek, Bart postanawia zająć się sportem, wierząc, że w ten sposób odbuduje swoje relacje z rodzicem. Niestety, ciężka kontuzja przekreśla marzenia o futbolowej karierze i chłopak zostaje zmuszony do zmiany planów. Z pomocą przychodzi mu jedna z nauczycielek, która dostrzega w Millardzie nieodkryty talent muzyczny. Zachęcany przez swoją dziewczynę - Shannon, Bart postanawia dołączyć do lokalnego zespołu, zostając ich wokalistą. Grupa przyjmuje nazwę MercyMe i wyrusza w trasę po Ameryce. Niestety, pierwsze koncerty nie zwiastują niczego wielkiego. Sceptyczni wobec zespołu są zarówno widzowie, jak i krytycy. Wszystko zmienia się po jednym z występów... Bart, który właśnie dowiedział się o chorobie ojca i poważnie rozważa odejście z zespołu, siada samotnie z gitarą i zaczyna komponować. Wspominając wszystko, co przydarzyło mu się w życiu, przelewa uczucia i słowa na papier. Z dawnych emocji i niespełnionych nadziei wyłania się legenda "I Can Only Imagine".


Zobacz również:

film film w Warszawie wydarzenia Warszawa o. Marek Kotyński

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia ""Dotknij nieba" na Forum Filmów Nie-Zwyczajnych" jest Dobre Miejsce Dewajtis Sp. z o.o.

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej