Gang Wiewióra 2 z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących

Fundacja Mili Ludzie zaprasza na bezpłatne pokazy filmów z audiodeskrypcją i tłumaczeniem/napisami dla osób niesłyszących, które odbywają się w ramach projektu "Kinoteatr Dostępny v. 2.0" w Poznaniu.Przed nami kolejna gratka dla najmłodszych (choć nie tylko) - 21 listopada o godz. 12.00 w Kino Muza w Poznaniu pokażemy świetną animację GANG WIEWIÓRA 2.

Będzie to pierwszy w Poznaniu pokaz filmu z audiodeskrypcją, napisami dla osób niesłyszących oraz tłumaczem j. migowego na ekranie!

Gang Futrzaków 2 to film współtwórcy takich animowanych hitów jak "MINIONKI", "JAK UKRAŚĆ KSIĘŻYC" czy "EPOKA LODOWCOWA 4".

Sprytny Wiewiór i jego wesoła ferajna powracają, by ocalić park przed podstępnym planem chciwego biznesmena.

W parku panuje zgoda, spiżarnia aż pęka w szwach, a Wiewiór cieszy się zasłużoną opinią szlachetnego spryciarza. A jednak nad futrzaną ferajną znów zbierają się czarne chmury. W mieście chodzą słuchy, że pewien bezwzględny inwestor planuje zamienić miejski park w Park Rozrywki. Zwierzaki wiedzą czym to pachnie: to tak jakby w twojej sypialni ktoś otworzył trzypoziomową dyskotekę. Zatem znów muszą wziąć sprawy w kosmate łapki i z pomocą Wiewióra i uroczej Andzi pokazać ludziom, że zwierzaki z parku nie dadzą sobie w orzechy dmuchać!

Wstęp na pokaz bezpłatny!

Pokaz odbywa się w ramach projektu "Kinoteatr Dostępny v.2.0", współfinansowanego ze środków Wojewody Wielkopolskiego oraz środków budżetu Miasta Poznania.

Udział bezpłatny

Zarejestruj się

Zobacz również:

film film w Poznaniu wydarzenia Poznań

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "Gang Wiewióra 2 z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących" jest Fundacja Inicjatyw Społecznych Mili Ludzie

  Rodzaj Dostępne do Liczba
Bilety bezpłatne, odbiór przed wejściem na seans Bezpłatna wejściówka

Bilety bezpłatne, odbiór przed wejściem na seans

21 Listopada 2017
Zobacz na mapie

Kino Muza w Poznaniu

ul. Św. Marcin 30, Poznań

Polecamy także:

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej