To wydarzenie już się zakończyło:( Sprawdź inne ciekawe wydarzenia:

I love Sales & Commerce 12-13.05.2020

12 Maja - 13 Maja od 824,10 zł
MTP Sala Ziemi, Poznań

Szkolenie na "Prowadzącego strzelanie" (LOK) - Strzelnica FSO

1 Lutego - 2 Lutego od 549,99 zł
Strzelnica FSO, Warszawa

Krąg Kobiet - rozbudź moc kreacji Twoich pragnień, Wrocław

Pojutrze, 17:30 - 20:30 110,00 zł
Nalanda, Wrocław

WORLD SALES CONGRESS 2020 - MAKSIMUM OSIĄGNIĘĆ W SPRZEDAŻY - POZNAŃ

24 Kwietnia, 09:00 - 17:45 od 390,00 zł
Aula Artis Concordia Design, Poznań

EFEKTYWNE PRZYWÓDZTWO - inspiracja, działanie, rezultaty

 

Jeśli zajmujesz czołową pozycję w firmie, to oznacza, że już wykorzystujesz swoje umiejętności przywódcze. Twoim kluczowym wyzwaniem jest podnoszenie ich na coraz wyższy poziom. Szczególnie obecnie, kiedy funkcjonowanie firmy w trudnych czasach wymaga przywództwa najwyższej klasy. Jakość przywództwa można i trzeba podnosić. To nie sprawa talentu, ale pracy, narzędzi i samoświadomości.


 JAK W PRAKTYCE UCZYĆ SIĘ PRZEZ 
DOŚWIADCZENIE I DOSKONALIĆ 
JAKO PRZYWÓDCA? 

Już 30 stycznia 2015 roku możesz odkryć właściwą drogę do efektywnego przywództwa i pomyślności Twojej organizacji. Nasi Prelegenci dostarcza Ci prostych, sprawdzonych i skutecznych narzędzi, które pomogą Ci jeszcze lepiej zarządzać biznesem i ludźmi, wzbogaca Twoje umiejętności przywódcze, jednocześnie inspirując do rozwoju i zmian.


SYLWETKI PRELEGENTÓW

Amerykański profesor psychologii społecznej, światowej sławy autorytet w dziedzinie wywierania wpływu i perswazji. Jest potomkiem włoskich emigrantów. Ogromną popularność przyniosła mu książka "Wywieranie wpływu na ludzi", będąca rezultatem ponad 15 lat badań. Cialdini najmował się do różnych prac by uzyskać jak najszersze spektrum doświadczeń związanych z technikami wpływu społecznego, także tego negatywnego, powszechnie zwanego manipulacją. Pracował incognito m.in. u sprzedawców encyklopedii, zdjęć portretowych, chevroletów i polis ubezpieczeniowych i opisał, jakimi sposobami "urabiali" klientów. W jego artykułach naukowych stale obecna jest perspektywa zachowań moralnie poprawnych. Dewiza: "Nigdy nie wpływaj na ludzi, oszukując ich. Zawsze działaj etycznie, kłamstwo na dłuższą metę przynosi więcej strat niż korzyści." Prowadzi prace naukową i dydaktyczną na Stanowym Uniwersytecie w Arizonie, wykładał w wielu innych ośrodkach akademickich. Prowadził szkolenia dla takich podmiotów jak m.in. NATO, Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych, IBM, Merrill Lync, Coca Cola, Kodak, Bayer, LM Ericsson, Compaq, Lucent Technologies, Motorola, Nokia).

Generał, komandos, dwukrotny dowódca elitarnej jednostki GROM, doktor zarządzania. Kierował zagranicznymi misjami wojennymi i stabilizacyjnymi: w byłej Jugosławii i Kosowie, w Iraku brał udział w działaniach wojennych, które doprowadziły do upadku reżimu Saddama Husajna. W czasie jego dowództwa GROM brał udział w misji stabilizacyjnej Kosowie/Macedonii, Afganistanie, w II wojnie w Zatoce Perskiej oraz w Iraku. Doradzał Prezydentowi Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ministrowi Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawach zwalczania terroryzmu i bezpieczeństwa. Był zastępcą Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Obecnie wykładowca akademicki. Oprócz Wyższej Szkoły Wojsk Zmechanizowanych we Wrocławiu i Akademii Obrony Narodowej ukończył także specjalistyczne kursy w USA: "Rangersów", powietrzno-desantowy (Airborne) i naprowadzania lotnictwa (Pathfinder), International Senior Defense Management Course w Monterey, Studium Obronności Państwa i Podyplomowe Studia Strategiczno-Obronne. Od wielu lat uczestniczy w maratonach biegowych. Jest instruktorem strzelectwa, narciarskim i spadochronowym (klasa mistrzowska). W 2006 roku wraz z grupą żołnierzy GROM skoczył z wysokości 9375 metrów. Nikt wcześniej w Polsce nie dokonał takiego wyczynu. Autor książek: "RozGROMić konkurencję. Sprawdzone w boju strategie dowodzenia, motywowania i zwyciężania" oraz "Szefologika, czyli logiki szefowania".

Sprzedawał, obsługiwał klientów, zarządzał i szkolił - te korporacyjne doświadczenia stały się podstawą jego działalności rozwojowej i od 2007 roku jako zewnętrzny ekspert, wspiera organizacje w budowanie wiedzy, umiejętności i postaw pracowników. Zna wyzwania dużego biznesu, rozumie jego specyfikę i komunikuje się jego językiem. Specjalizuje się w budowaniu odpowiedzialnych i zaangażowanych postaw, wyzwalaniu gotowości do zmiany, proaktywności oraz w rozwijaniu umiejętności skutecznej komunikacji zorientowanej na rezultaty. Jego droga zawodowa nie była tylko pasmem sukcesów - osiągał ponadprzeciętne rezultaty, awansował, wygrywał konkursy wewnętrzne, ale również tracił klientów, przegrywał i kiedyś wyrzucono go z pracy. Zna słodycz zwycięstwa i gorycz porażki, dlatego z dużą pokorą podchodzi do każdego powierzonego mu projektu i zgłaszanych przez klientów wyzwań. Z pasją budzi liderów. Od 2009 całkowicie oddany autorskiej koncepcji Świadomego Przywództwa Osobistego, z którą zmienia organizacje poprzez wykłady, warsztaty i prace indywidualną z kadrą menedżerską. Jako ekspert często zapraszany do mediów, miedzy innymi do: TVN CNBC, TVN Uwaga, Polsat Cafe,Radio Plus.


Założyciel i współwłaściciel spółek z Grupy Integer.pl, które rozwijał od początku ich działalności. W tym okresie zbudował ogólnopolską sieć dystrybucji bezadresowej i adresowej, a Integer osiągnął pozycję lidera na rynku kolportażowym w Polsce. Z kolei działający od kilku lat na rynku InPost skutecznie konkuruje z monopolistą - Pocztą Polską. Jest doświadczonym managerem, specjalizującym się w nowo powstających rynkach o dużym potencjale wzrostu. Od 1999 do 2001 roku pełnił funkcję dyrektora handlowego i jednocześnie był współwłaścicielem i osobą zarządzającą firma SENIORNET S.C. świadczącą usługi w branży internetowej. Od 1999 roku był prokurentem i jednocześnie współwłaścicielem firmy Integer s.c. Od czerwca 2001 roku jest również członkiem zarządu Integer Sp. z o.o., który od 2002 roku działa pod nazwa Integer.pl, a od 12 kwietnia 2006 roku pełni także funkcję prezesa zarządu i dyrektora handlowego w spółce InPost Sp. z o.o. W 2007 roku powołał spółkę Integer.pl SA, która z sukcesem 30 października 2007 roku wprowadził na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

Lider od 18 lat odnoszący sukcesy w dużych międzynarodowych firmach, na rynku IT. Praktyk biznesu i sprzedaży, Znawca świata Korporacji, Trener, Inwestor. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Partner Director at Juniper Networks, Microsoft, SAP, Cisco Systems. Lider dużych zespołów sprzedaży. Twórca strategii rozwoju Kanału partnerskiego dla Europy Centralnej Rosji Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej, restrukturyzacji Strategii sprzedaży partnerskiej dla krajów skandynawskich i Bliskiego Wschodu dla Cisco Systems. Specjalista sprzedaży na rynku Średnich i Małych firm. Manager zarzadzający sprzedażą, call center i strukturą kanału partnerskiego na rykach Europy Centralnej, Południowej i Rosji w SAP, Cisco Systems i Juniper Networks. Odpowiadając za customer support dla Google Inc na rynku niemieckim, austriackim, szwajcarskim stworzył najlepszy zespół w rejonie EMEA obsługujący klientów biznesowych i indywidualnych. Prelegent konferencji branżowych. Prowadzi szkolenia, dzieląc się wiedzą  z zakresu rekrutacji, sprzedaży, motywacji, komunikacji, leadershipu, zarządzania czasem oraz słynne “Jak odnieść sukces w korporacyjnej Dżungli". 

Przedsiębiorca, dyrektor zarządzający firmą "Restaurant Partner Polska" Sp. z o.o. Łódź i serwisem PizzaPortal.pl. W latach 2006 - 2012 współwłaściciel grupy OnlinePizza Norden AB, operującej w Szwecji, Austrii i Finlandii. Urodzony w Polsce. Dorastał i wychowywał się w Szwecji. Jako 18-latek sprzedał swoją pierwszą innowację dla Wargon Alloys. Jako 20 latek został najmłodszym doradcą ds. innowacji w Szwedzkiej Państwowej firmie ALMI Foretagspartner. W 2006 r. stworzył wspólnie z doktorantem spółkę KYAB AB, która na podstawie innowacji mierzy wykorzystywanie energii w budynkach. W 2008r otrzymał patent za innowacyjną przykrywkę do mikrofalówek. W 2009 wydał książę jak iść od pomysły do komercyjnego produktu. Od 2006 roku pomagał tworzyć OnlinePizza Norden AB. W 2009 roku dołączył na pełen etat, żeby rozpocząć działalność w Polsce. Portal ruszył w styczniu 2010 roku. W ciągu zaledwie 2 lat udało się uzyskać przewagę na polskim rynku, głównie dzięki przejęciu konkurencyjnych podmiotów. W 2012r PizzaPortal.pl została sprzedana do Niemieckiego Delivery Hero za 120 milionów złotych - dzisiaj zrzeszając ponad 100,000 restauracji w 24 krajach, sprzedając w ponad 10 milionów posiłków miesięcznie. Jako grupa, oceniana jako jedna z 3 najszybciej rozwijających się startupów z siedzibą w Niemczech, według TNW Tech5. W styczniu 2012 roku poprowadził wykład czwartej edycji SeedCamp dla akademickich inkubatorów przedsiębiorczości. Był również prelegentem na X edycji Food Business Forum.

Wykładowca  z zakresu psychologii biznesu, ekonomii zaufania oraz przywództwa. Prowadził seminaria i wykłady na uczelniach wyższych w Polsce, warsztaty i sesje strategiczne dla międzynarodowych korporacji w 19 krajach. W  ciągu ostatnich 10 lat w jego wykładach  wzięło udział ponad 30 tys. osób. Początki kariery zawodowej to  bankowość  i finanse - pracował dla największych światowych instytucji finansowych. Później związał się z branżą doradczą i szkoleniową. W ostatnich latach Był Liderem praktyki -  Speed of Trust   oraz CEO  w FranklinCovey w Polsce, wcześniej Prezesem Zarządu  oraz udziałowcem w Brian Tracy International, obecnie jest Doradcą Zarządu Polish National Sales Awards oraz Quadrilion S.A., firmy, która zajmuje się międzynarodowym obrotem dziełami sztuki współczesnej. Studiował zarządzanie i psychologię na prestiżowych uczelniach w USA i UK. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, International Association for Research in Economic Psychology oraz Association for Consumer Research.  Fascynuje go psychologia ekonomiczna i błędy myślenia w biznesie - które są przedmiotem jego praktyki i badań. 

Jest trenerem rozwoju osobistego i coachem, uczącym ludzi świadomego myślenia i rozwiązywania problemów prywatnych i zawodowych. Do jego podopiecznych zaliczają się gwiazdy estrady, czołowi przedsiębiorcy i dziesiątki tysięcy osób z całego świata. Jest autorem 6 książek z zakresu psychologii sukcesu, zmiany i relacji, inteligencji emocjonalnej i mindfulness. Produkuje filmy i nagrania dotyczące rozwoju osobistego i wydaje je we własnej telewizji.Ukończył prawo, psychologię i studia doktoranckie z zarządzania. Szkoli międzynarodowo od blisko 10 lat w 5 językach, głównie na rynkach europejskim (Niemcy, Anglia, Irlandia, Włochy, Polska) i latynoskim (Meksyk, Brazylia, Kolumbia). W Polsce jest stałym gościem programów telewizyjnych i radiowych jako ekspert z zakresu psychologii. Skupia się na pomaganiu ludziom w osiągnięciu ich szczytowego potencjału poprzez dostarczanie najbardziej zaawansowanych narzędzi praktycznej psychologii, sprzedaży, personal brandingu, leadershipu, wystąpień publicznych, komunikacji i budowania strategii biznesowych. Poświęca długie tygodnie na własny rozwój w formie warsztatów i szkoleń, medytacji, pracy nad sobą i ze sobą.Jest żonaty i głęboko zakochany w Ilianie Ramirez, z którą ma córkę Adrianę. Uwielbia kolumbijską kawę, dobre wina i podróżowanie do egzotycznych krajów. Jest szczęśliwy i spełniony, kreując takie życie, jakiego pragnie.

Zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Robi to w czterech rolach: trenera, mówcy, coacha i autora tekstów. Jako trener lubi pracę z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych organizacji. Zalicza do tej grupy przede wszystkim menedżerów różnych szczebli, koordynatorów czy szefów zespołów projektowych. W roli mówcy stara się łączyć atrakcyjność przekazu z zawartością merytoryczną, której niewiele można zarzucić. Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i zwycięzcą konkursu na najlepszą mowę biznesową 2014 roku. Jako coach (akredytacja ICF) pracuje głównie z menedżerami w zakresie business coachingu. W roli autora publikuje teksty dotyczące rozwoju kompetencji, prowadzi też bloga poświęconego temu, jak w kulturze masowej prezentowany jest świat biznesu. Od 12 lat rozwija i budzi potencjał. Pracuje głównie na rzecz menedżerów, głównie na rzecz Klienta korporacyjnego. Fascynuje go temat granic rozwoju i jego kulturowych uwarunkowań. Nieco bezczelnie twierdzi, że w tym co robi zauważa granicę pomiędzy rozwojem, który ma sens, a rozwojem, który jest celem samym w sobie.


Złoty medalista Mistrzostw Świata, jako trener mentalny kadry narodowej siatkarzy Stéphane'a Antigi. Przedsiębiorca, mówca, pisarz i wolny finansowo podróżnik. Niedawno osiągnął niezależność po latach mniejszych i większych sukcesów w przedsiębiorczości. Jego pasją jest pomaganie innym i nauczanie. Metody stosowane przez Jakuba są czasem kontrowersyjne, czasem zabawne, ale są skuteczne, o czym można się przekonać na każdym autorskim wystąpieniu. Założyciel firmy doradczej JBB Coaching. Prezes Zarządu STAGEMAN Group Sp. z o.o. oraz Dyrektor Generalny firmy Stageman Polska, którą założył w 2009 roku i w której był początkowo jedynym pracownikiem. Obecnie Firma ta działa w 7 krajach Europy, jest liderem swojej branży i zatrudnia nawet kilkaset osób rocznie. Jej wartość jest szacowana na kilka milionów złotych. Swoją pierwszą książkę napisał w wieku 23 lat. Obecnie ma na koncie 11 wydanych książek lub e-booków oraz około 90 tekstów naukowych i publicystycznych. Promuje ideę wolności finansowej "pół na pół" - stara się pół roku spędzać za granicą na wakacjach, a przez drugą połowę pracować w dziedzinach, które kocha, np. w siatkówce, coachingu czy szkoleniach. Dzięki temu ma obecnie dużo czasu na poznawanie nowych kultur podczas licznych podróży, granie w golfa i siatkówkę, czytanie i cenne relacje.
Mentor i diagnostyk rozwojowy, w swoim 26-letnim dorobku poświęcił ponad 10 tys. godzin osobistym konsultacjom. Wykonał 2 tys. indywidualnych analiz wyróżników behawioralnych w kontekście użyteczności ról kierowniczych oraz eksperckich. Reżyser strategii w 50 projektach wdrożenia użytecznych zmian. Jeden z nielicznych biegłych sądowych w kraju, w dziedzinie restrukturyzacji i oceny ryzyka biznesowego. Sklasyfikowany przez magazyn THINKTANK na 7. miejscu w rankingu najbardziej wpływowych doradców biznesu w Polsce. Autor 8 książek, w jego seminariach wzięło udział ponad 500 tys. menedżerów i przedsiębiorców. 

Najnowsza książka Roberta Kroola już w sprzedaży: http://www.naokruchach.pl/na-okruchach/
Prezes i większościowy udziałowiec Redwood Holding S.A. (dawniej Complex S.A.) - firmy związanej z polskim przemysłem maszynowym, początkowo jako producent i dystrybutor części maszyn w tym łożysk tocznych, a od 2007 r. już jako spółki notowanej na warszawskim parkiecie, tworzącej Grupę Kapitałową zarządzającą portfelem inwestycji w sektorze przemysłowym finansowym, nieruchomościowym e - commerce oraz start-up. Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Łódzkiej, inżynier. W 2006 roku ukończył kurs dla członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Od 2006 r. związany z COMPLEX S.A. jako założyciel, główny akcjonariusz oraz prezes Zarządu Spółki. Prywatnie pasjonat motoryzacji, podróży i sportu.


AGENDA WYDARZENIA

      07:00 - 09:00 Rejestracja networking PWP, BNI, AKADEMIA REKOMENDACJI

09:00 - 09:10

Rozpoczęcie, podziękowania dla sponsorów ADELA WARAĆ, KAMIL KOZIEŁ

09:10 - 10:00

Gen. ROMAN POLKO - Siła Przywódcy, siłą zespołu

W swojej prelekcji Gen. Polko przedstawi jak spojrzeć na własną działalność z zupełnie innej perspektywy - "out of box", pokaże jak znaleźć skuteczną strategię dowodzenia, budowania zespołu i zwyciężania nawet wtedy, gdy sytuacja wydaje się beznadziejna. Uczestnicy spotkania poznają również korzyści z szybkiego podejmowania decyzji.

10:00 - 10:30

JAKUB B. BĄCZEK "Trening mentalny - czyli wywieranie wpływu na siebie"

Prezentacja Jakuba B. Bączka będzie oparta na skutecznych metodach treningu mentalnego, które pomagają wywierać wpływ nie tylko na otoczenie, ale także na swoje wewnętrzne nastawienia. Sukces polskich siatkarzy jest tylko jednym z dowodów na to, że siła naszego oddziaływania na otoczenie bierze się z umysłu. Odpowiednia praca ze sobą pozwala na wdrożenie nowych nawyków mentalnych, co skutkuje dużo wyższą efektywnością zawodową i pewnością siebie. Oprócz konkretnych narzędzi, warto zobaczyć to wystąpienie także ze względu na energię i pasję prowadzącego - praktyka z krwi i kości.

10:30 -11:00

ROBERT JASIŃSKI - "Wielopoziomowa Architektura Przywództwa"

Wielopoziomowa Architektura Przywództwa to autorska koncepcja integralnego rozwoju liderów w oparciu o 3 wymiary sztuki przywódczej. Punktem wyjścia do rozważań jest świadome rozumienie przywództwa jako narzędzia do realizacji celów biznesowych i osobistych, a nie celu samego w sobie. Od fundamentalnych paradygmatów do dających się wdrożyć, w polskich realiach, koncepcji.

11:00 - 11:30

RAFAŁ BRZOSKA - "Wizja, Innowacja, Przywództwo - Jak przekonać pracowników i Partnerów, aby odnieśli sukces rynkowy"

Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl - właściciela największej na świecie sieci urządzeń do samodzielnego nadawania i odbierania przesyłek (Paczkomatów® InPost) - zaprezentuje, w jaki sposób efektywnie zarządzać zespołem przy tworzeniu innowacyjnego projektu. Globalna skala ekspansji rewolucyjnej usługi wymaga nie tylko znaczących środków kapitałowych. Międzynarodowy sukces, jaki odnosi zarządzana przez Rafała Brzoskę firma, możliwy jest do osiągnięcia dzięki właściwemu doborowi współpracowników i partnerów, którzy prócz zaangażowania i kompetencji, wykazują się również olbrzymią pasją do innowacji i wierzą, że nowe rozwiązania mogą zmienić dotychczasowe oblicze rynku.

11:30 - 11:55

Przerwa kawowa, networking

11:55 - 12:25

SEBASTIAN KOTOW - "Matematyka zaufania - czego liderzy nie uczyli się w szkole biznesu?"

Sebastian Kotow - doświadczony manager i wykładowca, zajmujący się psychologią biznesu, błędami myślenia i wpływem społecznym Bada obszary ekonomii zaufania i zależności między jego poziomem a skutecznym zarządzaniem i wynikami biznesowymi. Podczas wykładu pokaże na przykładach ze swoich doświadczeń w pracy z wieloma managerami i organizacjami jak zaufanie budować, rozwijać, odbudowywać w stosunku do siebie, zespołu i na rynku. Pokaże jak świadomość wpływu zaufania na biznes może przynosić ogromne zyski, a z drugiej strony - jak ignorowanie tego czynnika prowadzi do ogromnych strat i spowolnienia wielu procesów biznesowych.

12:25 - 12:50

JACEK CHMIELECKI - "MADAGASKAR - Magia przywództwa w świecie korporacji"

Jacek Chmielecki- menedżer w największych międzynarodowych firmach (SAP, Cisco Systems , Google) pokaże na przykładach ewolucję z kierownika w lidera. Odpowie na pytanie jakie są najbardziej skuteczne kroki do sukcesu, oraz przedstawi pułapki jakie czyhają na śmiałków podążających krętą drogą przywództwa, a przede wszystkim jak je omijać. W przywództwie wszystko zaczyna się od...

12:50 - 13:30

RAFAŁ ŻAK - Przywództwo - kilka trudnych pytań

Prezentacja połączona z panelem dyskusyjnym z przedsiębiorcami/menedżerami .

Uczestnicy PANELU: 

ADAM NIEDZIÓŁKA - Partner Zarządzający AKADEMIA BIZNESU MDDP

MICHAŁ PARADOWSKI - Partner 4 RESULTS

ROBERT KRZAK - Wiceprezes Zarządu PIOTR I PAWEŁ

13:30 - 14:20

Przerwa obiadowa

14:20 - 14:50

MATEUSZ GRZESIAK - "8 cech najskuteczniejszych przywódców"

Mateusz Grzesiak, poprzez pracę z różnymi ludźmi, którzy byli przywódcami w swoich dziedzinach, skonstruował model, który jest zestawem powtarzających się cech, charakterystycznych dla każdego przywódcy, który coś osiąga. W swojej prezentacji omówi cechy oraz strategie najskuteczniejszych przywódców.

14:50 - 15:20

LECH KANIUK - "Budować zespół w dynamicznie rozwijającym się startupie"

15:20 - 15:50 MICHAŁ NOWACKI - "Statek w ogniu. Rola lidera w sytuacji kryzysowej" 
 
Zachowanie lidera w sytuacji kryzysowej lub w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu często determinuje możliwość przetrwania organizacji. Całkowite zniszczenie w wyniku pożaru głównej siedziby spółki giełdowej, towarzyszące temu zachowania, emocje , decyzje i postępowanie  liderów w zespole jako przykład skutecznego zarządzania sytuacją kryzysową . Historia prawdziwa ."

15:50 - 16:20

ROBERT KROOL - "Sztuka właściwych decyzji" 

Odkrycie 2 kluczowych barier przejścia na drodze każdego lidera i wskazanie 2 kompetencji przyczynowych, istotnych każdego dnia i o każdej porze - poparte precyzyjnymi przykładami.

Najnowsza książka Roberta Kroola już w sprzedaży: http://www.naokruchach.pl/na-okruchach/

16:20 - 16:45

Przerwa kawowa, networking

16:45 - 18:15

ROBERT CIALDINI - "Przywództwo dzięki sile przekonywania"

To poprzez proces wywierania wpływu na ludzi możemy wprowadzać potrzebne zmiany i prowadzić ludzi do założonych celów. Ale - jak większość rzeczy - możemy to robić albo dobrze albo źle. Dobrze - gdy przekonując innych, wspieramy i przyspieszamy ich rozwój, odciągamy od złych decyzji, kierujemy w stronę nowych możliwości. Źle - gdy prowadząc ten proces nieudolnie,  blokujemy szanse naturalnego wykorzystania sytuacji czy wręcz doprowadzamy do urazów i konfliktów. Dlatego tak ważne dla wszystkich chcących przewodzić efektywnie jest zrozumienie, na czym proces wywierania wpływu polega i jakie reguły nim rządzą. Na szczęście istnieją naukowe badania pokazujące jak, kiedy i dlaczego  ludzie mówią "tak" gdy ktoś na nich wpływa. Prof. Robert Cialdini przedstawi wyciąg z ogromnego obszaru tej wiedzy, prezentując SIEDEM najbardziej uniwersalnych reguł wywierania wpływu i przekonywania - tak silnych, że generują pożądane przez nas zmiany w najszerszym spektrum sytuacji biznesowych. Prof. Cialdini skupi się na niemanipulatywnym, etycznym używaniu tych reguł, tak aby przekonywane przez nas osoby mogły czuć się osobiście zaangażowane w działanie i w relację z liderem. Bo tylko w ten sposób nasz wpływ na innych może być zarazem efektywny, etyczny i trwały. I tylko w ten sposób można budować długoterminowe relacje partnerskie wszystkich stron biorących udział w takim procesie.

18:15 

Zakończenie

DOSTĘPNE BILETY
udział w wydarzeniu

 

udział w wydarzeniu 

udział w wydarzeniu

miejsca w sektorze VIP

 

miejsca w II sektorze


 miejsca w III sektorze

przerwy kawowe

 

przerwy kawowe


certyfikat

lunch z Prelegentami

certyfikat


dostęp on-line do Prezentacji wyświetlanych w czasie konferencji

certyfikat


dostęp on-line do Prezentacji wyświetlanych w czasie konferencji

 

dostęp on-line do prezentacji Prelegentów wyświetlanych w czasie konferencji

KONFERENCJA  "EFEKTYWNE PRZYWÓDZTWO" CENY DO 29 STYCZNIA 2015 r.

780 ZŁ

480 ZŁ

280 ZŁ


KONFERENCJA  "EFEKTYWNE PRZYWÓDZTWO" CENY W DNIU KONFERENCJI 30 STYCZNIA 2015 r.

850 ZŁ

550 ZŁ

300 ZŁ


"UWAŻNOŚĆ NA ZESPÓŁ A OBECNOŚĆ LIDERA" - ROBERT KROOL

13.02.2015r.(piątek)

WARSZAWA

Program: 9.30 - 17.00 z przerwami

1. Fizyka zmianosfery - prosty audyt uczuć zespołu względem zamierzeń lidera, czyli jak skupić zaangażowanie na 2 przyczynach sukcesu?

2. Uważność a kompetencje użyteczne rynkowo - budowanie wartości nieoczywistych, czyli czym są 3 właściwe kryteria w relacjach biznesowych?

3. Strategie użyteczności - szybki audyt 2 wyróżników osobistych, czyli jak wspierać zespół w budowaniu wartości firmy na co dzień?

4. Użyteczność marki lidera i marki zespołu - uważna autoanaliza 4 kluczowych wyróżników użyteczności, czyli w jakim momencie życia marki jesteśmy?

5. Standardy pracy w zakresie budowania marki lidera i zespołu - sztuka podejmowania właściwych decyzji, a 3 markowe kryteria lidera?

6. Mit a rola w spektaklu "moje życie" - feedback rozszerzony na potrzeby pracy zespołowej.


WARSZTATY - "Współczesny lider - trening mentalny charyzmy" - trener JAKUB BĄCZEK

Termin: 21-22 Lutego 2015

Miasto: Warszawa

Cena katalogowa: 2 999 zł / PROMOCJA: dziś tylko 1 990 zł

Program:

DZIEŃ PIERWSZY

Sobota 10:00 - 11:30 - Określanie swojej wizji, misji, zasobów i celów

Sobota 11:30 - 11:45 - Przerwa kawowa

Sobota 11:45 - 13:15 - Wywieranie wpływu na ludzi

Sobota 13:15 - 14:30 - Lunch time

Sobota 14:30 - 16:00 - Rekrutacja ludzi do zespołu

Sobota 16:00 - 16:15 - Przerwa kawowa

Sobota 16:15 - 17:45 - Budowanie oddanego zespołu

Sobota 17:45 - 18:00 - Ewaluacja i program na jutro

DZIEŃ DRUGI

Niedziela 10:00 - 11:30 - Motywowanie siebie, motywowanie ludzi

Niedziela 11:30 - 11:45 - Przerwa kawowa

Niedziela 11:45 - 13:15 - Charyzma i postawa eksperta

Niedziela 13:15 - 14:30 - Lunch time

Niedziela 14:30 - 16:00 - Delegowanie zadań i automatyzacja

Niedziela 16:00 - 16:15 - Przerwa kawowa

Niedziela 16:15 - 17:45 - Trening mentalny: Lider ostrzy piłę…

Niedziela 17:45 - 18:00 - Rozdanie dyplomów 


W razie pytań służymy Państwu pomocą:


Dominika Tamulis

mobile: 666 555 553

d.tamulis@360sbc.pl


Kamil Romel-Sambor

mobile: 602 899 999

kromel@360sbc.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Skontaktuj się z organizatorem

Organizatorem wydarzenia "EFEKTYWNE PRZYWÓDZTWO - inspiracja, działanie, rezultaty" jest 360 Smart Business Consulting Sp zoo

Organizujesz wydarzenie?

Dołącz do tysięcy polskich organizatorów korzystających z Evenea do sprzedaży biletów i rejestracji uczestników.

Dowiedz się więcej