To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet: Zarządzanie budżetem w młodym przedsiębiorstwie - wydarzenie w katowickim Idea Hub

dostępnych: 5

już niedostępne -

Temat: Zarządzanie budżetem w młodym przedsiębiorstwie - cykl "Od zera do biznesu" w katowickim Idea Hub

Jak zarządzać finansami w młodym przedsiębiorstwie? W jaki sposób wycenić koszt pracy i produkcji w swojej firmie? Gdzie szukać metod finansowania firmy?

Jeśli jesteś na początku swojej przygody z biznesem bądź po prostu pragniesz pogłębiać swoją wiedzę dotyczącą prowadzenia przedsiębiorstwa - weź udział w przedostatniej odsłonie wydarzenia z cyklu "Od zera do biznesu" w katowickim Idea Hub. Wydarzenie odbędzie się 13.12 (środa) o godzinie 18.00 w placówce Idea Hub (ul. Chorzowska 107, Silesia City Center, Katowice).

Podczas wydarzenia prelegent Mateusz Mucha - założyciel krakowskiego startupu Omni Calculator - sięgając do metod storytellingu opowie o zarządzaniu budżetem w młodym przedsiębiorstwie.

W czasie spotkania dowiesz się:

  • jak zbudować biznes bez zewnętrznego finansowania
  • jakie są wady i zalety finansowania Venture Capital
  • dlaczego powinniśmy starać się ubierać wszystkie nasze działania we wzory matematyczne
  • dlaczego jeden biznes się udaje, a drugi nie

Wydarzenie poprowadzi Mateusz Mucha - założyciel krakowskiego startupu Omni Calculator, który pomaga ludziom podejmować decyzje oparte o twarde dane, a nie emocje lub intuicję. Uruchomiony w 2016 serwis www.omnicalculator.com błyskawicznie rośnie (aktualnie ma 1.5 miliona wizyt miesięcznie i wciąż podwaja ruch co mniej-więcej 4 miesiące).

Celem cyklu szkoleniowego "Od zera do biznesu" jest uściślenie wiedzy przyszłych, jak i obecnych przedsiębiorców dotyczącej zakładania własnej działalności. Dodatkowym celem jest umożliwienie im szybszego przeobrażania konceptu na biznes w realnie i silnie prosperujące przedsiębiorstwo w oparciu o wiedzę, którą będą mogli nabyć podczas wydarzenia. Cykl obejmuje liczbę 8 spotkań, podczas których uczestnicy zdobędą cenną wiedzę potrzebną do założenia własnej, wymarzonej działalności.

Wydarzenie skierowane jest do przyszłych przedsiębiorców, startupowców, mikroprzedsiębiorców, freelancerów oraz studentów zrzeszonych w inkubatorach przedsiębiorczości.

W spotkaniu może wziąć udział 10 osób. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie jest bezpłatne. Rozpoczynamy o godzinie 18.00!

Przed wzięciem udziału w spotkaniu, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych. Idea Hub umieści galerię zdjęć z wydarzenia na swoim fanpage.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Katowicach Budżet Firma wydarzenia Katowice biznes Mateusz Mucha