To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Wydarzenie: Przygotowanie skutecznego wystąpienia publicznego - warsztaty w katowickim Idea Hub

dostępnych: 3

już niedostępne -

Temat: Przygotowanie skutecznego wystąpienia publicznego - warsztaty w katowickim Idea Hub

W jaki sposób skutecznie przygotować się do wystąpienia publicznego? Jak oddziaływać na odbiorcę za pomocą narzędzi retoryki i stylistyki? Z jakich elementów powinno składać się porywające tłumy wystąpienie publiczne?

Już 27.02 (wtorek) w katowickim Idea Hub odbędą się warsztaty dotyczące przygotowywania skutecznych wystąpień publicznych. 

 Dariusz Rott - profesor nauk humanistycznych - za pomocą case study, burzy mózgów oraz pracy indywidualnej i zespołowej wprowadzi uczestników w arkana skutecznych wystąpień publicznych. Uczestnicy warsztatów poznają takie elementy, jak:

  • stawianie kamieni milowych (określenie punktu widzenia, oczekiwane działania słuchaczy, spodziewane korzyści),
  • generowanie pomysłów,
  • dzielenie pomysłów na kategorie,
  • tworzenie wystąpienia (analiza podstawowych elementów kompozycyjnych: wstępu, rozwinięcia, zakończenia),
  • inwencja i argumentacja a efektywność wystąpienia.


Celem warsztatów będzie przygotowanie skutecznego wystąpienia publicznego przez uczestników warsztatów z wykorzystaniem narzędzi retoryki komunikacyjnej i stylistyki interakcyjnej nastawionej na skuteczne oddziaływanie na odbiorcę. 

Dariusz Rott - profesor nadzwyczajny pracujący na wydziale filologicznym UŚ w Katowicach, specjalizujący się w retoryce, dziennikarstwie, komunikacji społecznej oraz rzecznictwie prasowym. Profesor wizytujący w katedrze komunikacji marketingowej Uniwersytetu św. Cyryla i Metodego w Trnawie na Słowacji (2010-2015). W latach 2008-2013 kierował pracownią retoryki UŚ. Teoretyk podróży, przewodnik wypraw na Islandię.

Spotkanie odbędzie się w katowickim Idea Hub i skierowane jest do przedsiębiorców, startupowców, managerów oraz osób, które chcą poznać tajniki przełamywania stresu podczas wystąpień publicznych i prezentacji.

W spotkaniu może wziąć udział 10 osób. O zapisach decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydarzenie jest bezpłatne. Rozpoczynamy o godzinie 18.00!

Przed wzięciem udziału w spotkaniu, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych. Idea Hub umieści galerię zdjęć z wydarzenia na swoim fanpage.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Katowicach Warsztaty wydarzenia Katowice katowice wydarzenia wystąpieniapubliczne