Wstępniak Dla Coachów

26 Czerwca 2018, 17:00-20:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet wstępu
już niedostępne 69,00 zł -

Wstępniak Dla Coachów

 • Chcesz zostać coachem, ale nie jesteś pewien, czy to praca dla Ciebie?
 • Chciałbyś zobaczyć, jak pracuje profesjonalny coach?
 • Myślisz o tym, by doświadczyć roli coacha?

Zanim zapiszesz się na studia podyplomowe "Coaching" na UKW lub na inny kurs, przyjdź na warsztat adresowany do przyszłych coachów.

Dowiesz się, na czym polega profesjonalny coaching. Będziesz mógł świadomie podjąć decyzję o zapisaniu się na Studia podyplomowe Coaching - ścieżka roczna 167 godzin - UKW Bydgoszcz  lub Szkoła Coacha - Spichlerze Rozwoju™ - ścieżka 3 miesięczne szkolenie - z możliwością dofinansowania dla MMŚ do 80% kosztów kwalifikowalnych

Kogo zapraszamy ?

 • osoby, które planują/chcą zostać coachami,
 • osoby, które chcą pracować w zawodzie "pomocowym",
 • trenerów, psychologów, którzy myślą o poszerzeniu swojego warsztatu o kompetencje i umiejętności coacha,
 • menedżerów, pracowników działów HR, zainteresowanych wykorzystywaniem w swojej pracy narzędzi coachingowych.

Cel:

 • wprowadzenie w tematykę coachingu,
 • przybliżenie specyfiki pracy coacha,
 • praktyczne pokazanie wybranych narzędzi coachingowych.

Korzyści dla uczestnika

Uczestnik warsztatu Wstępniak dla coachów:

 • będzie wiedział, czym różni się coaching od innych metod wsparcia (trenerstwa, doradztwa, mentoringu, psychoterapii),
 • będzie wiedział, na czym polega profesjonalny coaching (zgodny z zaleceniami International Coach Federation i Izby Coachingu),
 • będzie rozumiał, na czym polega specyfika pracy coacha,
 • będzie mógł świadomie podjąć decyzję o kształceniu się i rozwoju w zawodzie coacha.

Po warsztacie Wstępniak dla coachów nie zostaniesz coachem. Do tego potrzebny jest, co najmniej 70-godzinny, proces szkoleniowy. Po zajęciach będziesz mógł łatwiej podjąć decyzję, czy ta ścieżka rozwojowa/zawodowa jest dla Ciebie.

Prowadzący:


Joanna Fabisiak

Akredytowany Coach Izby Coachingu, Certyfikowany Coach Multi-Level Coaching, Certyfikowany Trener FRIS®, trener rozwoju osobistego i NLP.

Od ponad 10 lat związana z branżą szkoleniową i rozwoju osobistego.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w sektorze biznesowym ( obszar PR, kontakty z mediami) oraz w administracji publicznej.

Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu komunikacji biznesowej, przywództwa, budowania zespołów. Przeprowadza zespoły pracownicze przez procesy zmian, pomaga rozwiązywać konflikty i wzmacniać wewnętrzny potencjał. Wspomaga w rozwoju kadry kierownicze, wyposażając w niezbędne narzędzia menedżerskie. Przygotowuje też przedsiębiorców do kontaktów z mediami; uczy jak występować na forum, jak zachowywać się przed kamerą.

Jako konsultant ds. wizerunku firmowego, zajmuje się także profesjonalną obsługą klienta - w szczególności pracą z trudnym klientem z wykorzystaniem technik NLP, mechanizmów obrony przed presją i manipulacją. Pomaga w realizacji procesów dotyczących podnoszenia jakości obsługi klienta - w przedsiębiorstwach oraz w urzędach.

Osobny obszar jej zainteresowań stanowi komunikacja medyczna na linii lekarz - pacjent, rodzina chorego. Prowadzi warsztaty dla pracowników ochrony zdrowia - lekarzy, pielęgniarek, dyrektorów placówek medycznych.

Prowadzi sesje life coachingu. Towarzyszy klientom w inspirującej drodze zmian, przekraczaniu ograniczających blokad, odkrywaniu wewnętrznego potencjału i zwiększania swojej osobistej efektywności. Pomaga budować osobistą markę. Zachęca do proaktywności.

Zajmuje się także coachingiem biznesowym. Pracuje z menadżerami, kierownikami kadrą kierowniczą. Pomaga szefom skutecznie kierować swoim zespołem zarówno podczas codziennej, rutynowej pracy, jak w momentach kryzysowych. Wspiera w osiąganiu celów zgodnych ze strategią firmy, jak i osobistymi wartościami.

Współpracuje z uczelniami wyższymi - Wyższe Szkoły Bankowe, Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych.

Prowadzący:


Anita Orzechowska

Magister Doradztwa i Coachingu, Akredytowany Coach Izby Coachingu, Akredytowany Coach ICF na ACC, Absolwent studiów Podyplomowych Coaching, Master Praktyk NLP, Trener Biznesu, pracuje w metodologii "Points of you", Członek zwyczajny ICF Global i Polska.

Od ponad 4 lat pracuje z w branży rozwoju osobistego. Coaching pomógł jej w odnalezieniu własnej drogi zawodowej.

Wcześniej związana z zarządzaniem strukturami organizacji i sprzedażą w firmach od jednoosobowych po zatrudniających 3000 osób. Obecnie wykorzystuje to doświadczenie:

z klientami biznesowymi - kadra zarządzająca - uczy coachingowego stylu zarządzania; sprzedaż - uczy handlowców rozmowy handlowej w oparciu o model GROW,

w obszarach komunikacji i facylitacji - wykorzystując coaching grupowy do budowania zespołów, rozwiązywania konfliktów,

budowaniu kariery zawodowej - coaching kariery z młodzieżą w odkrywaniu ich talentów,

osobami zmieniającymi swoją ścieżkę kariery - coaching managerski w awansie, coaching biznesowy w zakładaniu własnego biznesu,

łącząc przy tym treningi szkoleniowe z procesami coachingowymi - aby, Po mistrzowsku Rozwinąć Skrzydła klientów.

Właściciel firmy szkoleniowej CST Coaching, prowadzi zajęcia dla prezesów, managerów, handlowców, pracowników, start-upów, studentów i młodzieży, rodziców.

Członek Prezydium Izby Coachingu - izby gospodarczej zrzeszającej firmy zajmujące się prowadzeniem procesów coachingowych i szkoleniem przyszłych coachów.

Autor wielu warsztatów z zakresu sprzedaży, komunikacji interpersonalnej, zarządzania i coachingu, pracuje w autorskim stylu: #PoMistrzwskuRozwińSkrzydła.

Trener w obszarze komunikacji interpersonalnej, sprzedaży, zarządzania zespołem/firmą, zarządzania sobą, wyznaczania i realizacji celów, tworzenia strategii firmy.

Coach, prowadzący sesje indywidualne, zespołowe i grupowe: biznes, managerskie, executive, sprzedaż, life, kariery,

Mentor dla sturt-upów w AIP Bydgoszcz

Wykładowcana Collegium Da Vinci w Poznaniu, Katedra Coaching i Zarządzanie.

Prywatnie Ma silne poczucie celu, skupia się na rozwiązaniach, co bardzo pomogło jej w trudnych momentach życia osobistego, jak i w rozwoju zawodowym.Uwielbia prace z drugim człowiekiem. Patrzeć, jak rozwija się, zmienia, nie ważne czy to dziecko, manager, zagubiony rodzic, pracownik poszukujący własnej drogi, czy może nastolatek lub prezes firmy szukający właściwej strategii.

Prowadzący:

Łukasz Brzeziński

• International Professional Trainer® (CIPT®), Trener Biznesu, Erickson Professional Coach ICF ACTP®, Specjalista ds. Szkoleń od 11 lat prowadzi szkolenia i od 8 lat sesje coachingowe wspierające ludzi w rozwoju i osiąganiu celi.

• Pracownik dydaktyczno-naukowy Katedry Pedagogiki Pracy i Andragogiki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. • Realizator szeregu projektów szkoleniowo - rozwojowych z zakresu umiejętności miękkich na podstawie przeprowadzonych analiz potrzeb szkoleniowych oraz luk kompetencyjnych.

• Posiada wysoki poziom umiejętności interpersonalnych oraz łatwość budowania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym, co przekłada się na jakość i skuteczność prowadzonych szkoleń.

• Posiada obszerną wiedzę na temat zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi w tym: szkoleń, coachingu, pracy z celami, motywowania, zarządzania personelem, zarządzania przez kompetencje, zarządzania wartościami, rekrutacji i selekcji, etyki; relacji biznesowych w tym: komunikacji interpersonalnej z elementami technik perswazji, asertywności, negocjacji, autoprezentacji w budowaniu relacji z klientem, profesjonalnej obsługi klienta, budowania wizerunku i autorytetu, organizacji czasu pracy i delegowania zadań, profesjonalnej prezentacji, savoir vivre w biznesie, konstruktywnych metod rozwiązywania konfliktu, doskonaloną w wieloletniej pracy zawodowej oraz wspartą wykształceniem kierunkowym z tego obszaru. Obok praktycznego aspektu dotyczącego prowadzenia szkoleń i coachingu zajmuje się naukowym zgłębianiem niniejszej problematyki, co przedstawia na konferencjach naukowych i w artykułach 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Bydgoszczy wydarzenia Bydgoszcz