To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Wprowadzenie do słuchania - bezpłatny mini-wykład

dostępnych: 6

już niedostępne bezpłatny -
  Udział w spotkaniu Grupy Empatii po wykładzie (18:15-20:15)

dostępnych: 9

już niedostępne 30,00 zł -

Bezpłatny wykład w ramach Maratonu Empatii!

Serdecznie zapraszam na spotkanie, podczas którego poznasz podstawy słuchania z empatią w oparciu o założenia Porozumienia bez Przemocy (NVC).

Wykład ten skierowany jest do osób, które do tej pory nie miały do czynienia ze słuchaniem empatycznym, a bardzo by chciały dowiedzieć się o co właściwie chodzi i doświadczyć na sobie przez chwilę jak ono działa.

Biorąc udział w tym spotkaniu zbudujesz fundament teoretyczny pod przyszłą praktykę. Poznasz:

  • różnicę między empatią a sympatią,
  • przykłady "zabójców" empatii,
  • ideę nawiązywania do uczuć i potrzeb,
  • strukturę spotkań grupy empatii.

Bezpośrednio po spotkaniu zapraszam do udziału w cotygodniowym spotkaniu Warszawskiej Grupy Empatii, które potrwa od 18:15 do 20:15 (inwestycja: 30 zł).


Kiedy:

27 września 2018, 17:30-18:15


Gdzie:

Restauracja Vega
Al. Jana Pawła II 36C, Warszawa

Sala konferencyjna w głębi korytarza po prawej stronie.


Koszt:

Udział w wykładzie jest bezpłatny. Wymagana rejestracja z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc.


Kontakt:

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz więcej szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego: kontakt@empathicway.pl.


Trenerka:

Magdalena Malinowska Coaching Empathic Way KontaktMagdalena Malinowska - trenerka komunikacji, dyplomowana coach. Wspieram w budowaniu takiego życia i relacji, o jakich marzysz. Inspiruję do odkrywania własnego potencjału i pomagam w skutecznym działaniu w zgodzie ze sobą.

Pracuję głównie z osobami, które pragną mieć głęboką satysfakcję z relacji z bliskimi. Chcą doświadczać miłości i życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych. Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne i sesje coachingowe, podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę.

Założyłam firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której propaguję Porozumienie bez Przemocy (NVC) oraz rozpowszechniam szczere i jasne wyrażanie siebie oraz słuchanie innych z szacunkiem i empatią. Prowadzę Warszawską Grupę Empatii, oferuję warsztaty grupowe oraz szkolenia indywidualne, jestem autorką kursu online "Cztery kroki do lepszej relacji z innymi i sobą".

Porozumienie bez Przemocy poznałam w 2010 roku i "przepadłam" na zawsze. Ukończyłam następujące szkoły i szkolenia: psychologia stosunków międzykulturowych w SWPS w Warszawie, roczna Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego w Ośrodku Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA, trzyletnia Szkoła Trenerów Komunikacji opartej na Empatii w Dojrzewalni Róż, szkolenie "Coaching oparty na potrzebach" prowadzone przez Pernille Plantener z Danii, która jest akredytowanym coachem PCC ICF oraz Coaching for Transformation, studia podyplomowe Life Coaching Start Up w Collegium Civitas (ACSTH). Trenerki i trenerzy, od których uczyłam się Porozumienia bez Przemocy to m.in.: Miki Kashtan, Yoram Mosenzon, Roxy Manning, Sabine Geiger, Kay Rung, Joanna Młynarz, Lucyna Wieczorek, Ewa Orłowska, Pernille Plantener, Towe Widstrand, Shona Cameron i Deborah Bellamy.

Więcej informacji: www.empathicway.pl,https://www.facebook.com/empathicwaypl/

kontakt@empathicway.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie NVC wydarzenia Warszawa Magdalena Malinowska