To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Warsztaty Społeczność
już niedostępne -

Zapraszamy na warsztaty w ramach WordCamp Poznań 2018!

Kiedy: 6.07.2018, godz. 16:00-18:00

Gdzie: Wydział Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, budynek Collegium Iuridicum Novum, Al. Niepodległości 53.

Pamiętajcie, że liczba miejsc na każdym warsztacie jest ograniczona, a pierwszeństwo udziału mają osoby z biletem na WordCampa. Informacje o zakwalifikowaniu się na warsztaty będziemy wysyłać 15 czerwca. Jedna osoba może wziąć udział w maksymalnie 2 warsztatach.

Kiedy: 6.07.2018, godz. 16:00-18:00

Gdzie: Wydział Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, budynek Collegium Iuridicum Novum, Al. Niepodległości 53.

O warsztatach:

Jak zbudować społeczność? Jak stać się jej częścią? Jak ważny jest Twój głos w budowaniu społeczności WordPressa w Polsce i na świecie?
Na te, i wiele innych pytań, poszukamy odpowiedzi podczas warsztatów bazując na doświadczeniach najmłodszego WordUpa w Polsce, czyli WordUp! Kalisz.

Udowodnimy Ci, że społeczność można budować nawet w małych miastach, że ważne jest zaangażowanie i każdy może zacząć budować coś od zera i od razu ze świetnymi efektami.

Zobacz jak zorganizować WordUp, zamieścić informacje o tym w Kokpicie większości WordPressów w Polsce i dostać błogosławieństwo centrali ;).

Narzędzia, praktyczne porady, zarządzanie zadaniami… ułatwimy Ci maksymalnie cały proces budowania społeczności!
Warto robić coś, co wpływa na innych i ciebie (o tym też troszkę porozmawiamy, w końcu jesteś dla nas najważniejszy).

Współtworzymy WordPressa budując społeczność!


Warsztaty poprowadzi Marcin Andrzejewski

Współorganizator dwóch WordCampów w Polsce, wspomagacz na kolejnych dwóch. Aktywny członek wrocławskiej społeczności WordPressa przez pierwsze lata funkcjonowania, w końcu po namowach odpalił, z trzema innymi osobami, WordUp! Kalisz. Biedny i zagubiony projektant graficzny, który musi udawać że rozumie co to Varnish, jak stosuje się hooki i gdzie znajduje się repozytorium wtyczek (za to wie, co to czcionka i ligatura ;P ), a on chciał tylko spłacić dług wdzięczności wobec WordPressa za to, że ma z czego żyć ;). Entuzjasta społeczności. #wszyscyjestesmygrafikami

Zobacz również:

szkolenia Organizacja wydarzeń WordPress wydarzenia Poznań