To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Dla uczestników
Wyprzedane Brak wolnych miejsc

We Lead! Bo organizacja bez zespołu i lidera nie istnieje.

Zapraszamy was serdecznie na spotkanie dedykowane wszystkim tym, którzy pragną tworzyć i rozwijać odpowiedzialne, zaangażowane zespoły. Nasi prelegenci opowiedzą wam o tym, co jest istotne w drodze do budowania efektywnych organizacji przyszłości opartych na zaufaniu, gdzie wartością nadrzędną jest człowiek. Przeprowadzą was przez meandry teorii turkusowej organizacji, pokażą co się w nich nie udaje i dlaczego, po to żeby na koniec zostawić was z pozytywnym przesłaniem, że pierwszym krokiem w kierunku budowania organizacji przyszłości jest rozwój liderów.

PROGRAM

18:00-18:30 - Rejestracja uczestników

18:30- 19:00 - Monika Zubrzycka-Nowak, "Jak działać w szybkozmieniającym się świecie - TheoryU (a właściwie praktykaU) w zarysie"

19:00-19:30 - Jakub Marchwicki, "Każdy ma wybór, nawet manager"

19:30-20:00 - Monika Rychcik-Leyk, "Lider z sercem"

20:00-21:00 - Networking, kawa i ciasto:)

PRELEGENCI

MONIKA ZUBRZYCKA-NOWAK
Od wielu lat towarzyszę ludziom w rozwijaniu świadomości siebie, tworzonych relacji, odpowiedzialności za jakość tworzonego życia. Jako coach i trener z radością obserwuję proces ewolucji światopoglądów zarówno indywidualnych jak i zespołowych. Turkusowe organizacje mogą zaistnieć tylko w warunkach, w których tworzący je ludzie są na to gotowi. I chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniami prowadzącymi do tej gotowości.

JAKUB MARCHWICKI
Programista od kilkunastu lat, architekt od kilku, analityk czasami, konsultant jak trzeba, manager z wyboru, trener z zamiłowania, wannabe entrepreneur - z marzeń, lider Java User Group w Gdańsku - jest spora szansa, że nic z tego nie robię dobrze. Ale próbuję... i wyciągam wnioski z porażek.

MONIKA RYCHCIK-LEYK
Liderka-Pasjonatka, coach i mentorka skupiona na rozwoju Zespołów i ich osiągnięciach, jako najlepszej drodze do osiągania celów. Chcę służyć innym moim doświadczeniem w tym, jak budować mądre i efektywne Zespoły, w których komunikacja wymyka się absolutnie wszystkiemu. Marzę o tym, żeby organizacje partycypacyjne, oparte na zaufaniu, zbiorowej intuicji i mądrości, gdzie wartością nadrzędną jest Człowiek, zastąpiły wszystkie bezduszne, procesowe i biurokratyczne twory. Wierzę, że jest to możliwe!


Zapraszamy na naszego fanpage'a: https://www.facebook.com/LiderZSercem i na stronę wydarzenia: www.welead.pl

Jeżeli chcesz się z nami skontaktować napisz do nas: info@welead.pl


PARTNER SPOTKANIA

    


Zobacz również:

konferencje konferencje w Gdańsku wydarzenia Gdańsk biznes Jakub Marchwicki lider Monika Rychcik Leyk Monika Zubrzycka-Nowak