Recital fortepianowy Kiryła Keduka. Od Republiki Weimarskiej do wybuchu II wojny światowej

7 Października 2019, 19:00 (Poniedziałek) - 7 Listopada 2019, 21:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

  Rodzaj Dostępne do Liczba
  ZAPROSZENIE NA KONCERT

dostępnych: 4

już niedostępne -

Zapraszamy na recital fortepianowy znakomitego białoruskiego pianisty Kiryła Keduka 7 października 2019 roku, poniedziałek, o godzinie 19:00.

Koncert jest częścią seminarium Od Republiki Weimarskiej do wybuchu II wojny światowej. Od demokracji liberalnej do totalnej dyktatury, które odbędzie się 7 października w Zakładzie Narodowym im. Ossolińskich. Szczegółowy program na stronie http://www.kew.org.pl/republiki-weimarskiej-wybuch... Koncert odbędzie się (po zakończeniu Seminarium w Ossolineum) w Zamku na wodzie w Wojnowicach koło Wrocławia.

Po recitalu zapraszamy na kieliszek wina lub soku.

---

Organizator: Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu wraz z redakcją pisma New Eastern Europe i Deutsch-Russische Austausch.

Partnerzy: Zakład Narodowy im. Ossolińskich, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Miasto Gdańsk i Miasto Wrocław.


Projekt został dofinansowany ze środków Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej w ramach linii programowej "1939-1989-2019: historia do (prze)myślenia".

Projekt jest współfinansowany z przekazywanych przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych Republiki Federalnej Niemiec.

Zobacz również:

koncerty koncerty w wojnowice wydarzenia Wojnowice Keduk