Webinar - Jak wspierać przedsiębiorczość?

13 Września 2019, 10:00-11:00 (Piątek)

Startup Academy,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Webinar - Jak wspierać przedsiębiorczość?
już niedostępne -

Rozwijasz inicjatywy biznesowe w swoim regionie i chcesz wzbogacić swoją wiedzę o sposoby promocji regionu, poznać najważniejsze narzędzia oraz dobre praktyki wspierania przedsiębiorczości? O tym dowiesz się podczas webinaru, skierowanego głównie do pracowników wydziałów rozwoju gospodarczego, pracowników biura wsparcia inwestorów, przedstawicieli lokalnych grup działania oraz pracowników agencji rozwoju regionalnego.


Opis:

Aktywna rola samorządów lokalnych oraz instytucji otoczenia biznesu ma duży wpływ na kształtowanie się warunków sprzyjających rozwojowi biznesu w regionie. Sprawnie działający ekosystem ma odzwierciedlenie w liczbie powstających nowych firm, a także widoczne efekty w postaci rozwoju gospodarczego regionu. Ponadto przedsiębiorczość jest jednym z trzech czynników kreujących innowacje. Wiedza, przedsiębiorczość i kreatywność to przepis na stabilny i zrównoważony rozwój.


Dlaczego warto wziąć udział w webinarze:

  • dowiesz się jak współcześnie definiuje się przedsiębiorczość oraz jaka jest rola samorządów w pobudzaniu i wspieraniu działań przedsiębiorczych w Polsce;
  • zyskasz wiedzę na temat sposobów promocji regionu przez aktywne wspieranie przedsiębiorczości;
  • dowiesz się jakie są narzędzia wspierania przedsiębiorczości;
  • poznasz dobre praktyki wspierania przedsiębiorczości przez lokalne samorządy (przykłady projektów, cele i korzyści z realizacji);
  • otrzymasz szczegółowe odpowiedzi na swoje pytania.

Korzyści:

  • wiedza,
  • inspiracja do działania,
  • świadomość znaczenia roli samorządu we wspieraniu przedsiębiorców,
  • motywacja,
  • identyfikacja kluczowych działań.

O prowadzącym:

Michał Misztal - Prezes Startup Academy, trener biznesu, wykładowca Uczelni Łazarskiego, koordynator i twórca licznych programów nauczania przedsiębiorczości. W ciągu 12 lat pracy nad rozwojem przedsiębiorczości w Polsce opiekował się ponad 600 startupami spośród różnych branż pełniąc następnie rolę Dyrektora Regionalnego AIP. Doradca Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy w zakresie budowania ekosystemu wspierania przedsiębiorczości. Zarządzał sprzedażą warszawskich Business Linków - akceleratorów biznesu i przestrzeni coworkingowych. Jest autorem biznesowych programów edukacyjnych dla początkujących przedsiębiorców dla których przeprowadził kilkaset godzin doradztwa. Był konsultantem przy kilkudziesięciu procesach inwestycyjnych, z których wiele zakończyło się powodzeniem. Z sukcesem pozyskał wiele dotacji na rozwój firm, których kwoty przekroczyły 20 mln zł. Świetnie czuje się w roli trenera lub prelegenta - prowadził dziesiątki szkoleń i występował na wielu konferencjach biznesowych i startupowych, wspierając rozwój największej w Europie organizacji startupowej.

Dzień przed webinarem dostaniesz od nas link na podany przez Ciebie email.

Zobacz również:

szkolenia