To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Sterowanie głosowe z wykorzystaniem .Net.
już niedostępne -

Temat warsztatu: Sterowanie głosowe z wykorzystaniem .Net.

Trener wiodący warsztatu: Michał Mazur - Zawodowo programista specjalizujący się w technologiach takich jak .Net oraz Angular. Brał udział w tworzeniu różnego rodzaju projektów, systemów wspomagających procesy produkcyjne oraz aplikacji internetowych. W programowaniu ceni ludzi z którymi może pracować i wspólnie szukać prostych rozwiązań dla skomplikowanych problemów. Branża IT jest idealnym miejscem, gdyż każdego dnia czekają nowe wyzwania, a to w tej branży jest ekscytujące W czasie wolnym lubi grać w pokera oraz jeździć na snowboardzie.

Trener: Daniel Dymiński - Programista .NET z kilkuletnim doświadczeniem, pasjonat czystego kodu. Jest laureatem maratonu programistycznego Hackathon Idea Kielce 2018. Absolwent matematyki i informatyki. W czasie wolnym lubi grać w pokera.

Trener: Magdalena Olczyk - Z zawodu .Net developer, z zamiłowania - również. Na co dzień zajmuje się zarówno tworzeniem nowych systemów informatycznych jak i rozwijaniem już istniejących. Brała udział w wielu ciekawych projektach, między innymi w projekcie dla Ministerstwa Sprawiedliwości. Poza kodowaniem ma również inne zdolności twórcze takie jak muzyka - gra na gitarze oraz rysuje. Jest absolwentką Politechniki Krakowskiej ze specjalizacją Informatyka Stosowana oraz Szkoły Muzycznej I stopnia. Ogółem rzecz biorąc wszystko co twórcze traktuje jak dobrą zabawę, która raz za razem przynosi nowe ciekawe wyzwania.

Gdzie: Kielecki Park Technologiczny, budynek SKYE, sala komputerowa ICT (-1.35)

Kiedy: 03 kwietnia 2019 rok

Czas trwania: 13:15 - 14:15 (60 min.)

Dla kogo: Dla osób z podstawową znajomością języka C#

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w 25-663 kielce wydarzenia 25-663 Kielce