To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  KOBIETA PETARDA. warsztaty z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską, 05.10.2019 r., HOTEL ANDEL's ŁÓDŹ
już niedostępne 250,00 zł -

Kobieta Petarda!

Warsztaty z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską

Vienna House Andel's Lodz, 5 października 2019


Podczas wyjątkowego szkolenia przepełnionego energią, optymizmem i siłami witalnymi spotkasz się z mentorką, konsultantką biznesu, mówcą motywacyjnym i poznasz jej unikalną wiedzę na temat życia kobiet. Paulina odnosi swoją wiedzą do życia zawodowego i prywatnego kobiet, opierając się na konkretnych, realnych przykładach i wydarzeniach. Opowie Wam jak, długą i krętą drogę, zawodowo i prywatnie, musiała przejść, by znaleźć się w miejscu, w którym się znajduje. Jak wygląda jej praca mentora z kobietami z całej Polski. Z jakimi wątpliwościami, pytaniami, problemami przybywają do niej kobiety w różnym wieku, by zaplanować swoja dalszą, życiową drogą. Paulina pokazuje również, w jaki sposób można ogarnąć otaczający nas świat, by odnaleźć w nim samoświadomość, szczęście, spokój i spełnienie w życiu zawodowym i prywatnym.

W programie szkolenia przewidziana jest duża dawka wiedzy życiowej i naukowej opartej na doświadczeniach, historiach oraz życiu zawodowym i prywatnym kobiet. Wiedza Pauliny jest esencją badań na temat kobiet do doktoratu z socjologii, z elementami filozofii, psychologii, językoznawstwa oraz doświadczeń zawodowych zebranych podczas 25 lat pracy w korporacjach na różnych stanowiskach związanych z public relations i komunikacją.

Wszystkie informacje o Paulinie znajdziesz na www.paulinasmaszczkurzajewska.com

Instagram @paulinasmaszczkurzajewska

LinkedIn @paulinasmaszczkurzajewska

FB @paulinasmaszczkurzajewskaofficial

Warsztaty są niepowtarzalną szansą na zdobycie unikalnej wiedzy, dobrą zabawę, dawkę energii, w towarzystwie fascynujących i zabieganych w życiu kobiet. Rewelacyjna atmosfera pozwoli się naładować akumulatory, by sprostać kolejnym wyzwaniom codzienności.

Miejsce, w  którym odbywają się warsztaty Hotel Vienna House Andel's Lodz robi wrażenie pod każdym względem: wspaniałej kuchni, gościnności, pięknych wnętrz wypełnionych sztuka polskich i zagranicznych artystów, a także architektura, która doskonale wpisała się w tradycje miasta i kompleks kulturalno-rozrywkowy MANUFAKTURA. Jest miejscem stworzonym przez kobiety, pracuje w nim mnóstwo kobiet z wiedzą jak sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom gości.

Paulina w sieci hoteli VIENNA HOUSE czuje się jak u siebie w domu, dlatego każda kobieta przybywająca na warsztaty, jest jej gościem specjalnym, dla którego ma czas i uwagę. Na pewno odczujecie to przed, po i podczas warsztatów.

Warsztaty z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską

W programie szkolenia KOBIETA PETARDA znajdują się następujące tematy:

 • Personal branding
 • Work-life balance
 • Umiejętność priorytetyzacji zadań-planowanie i ewaluacja
 • Krytyka, a krytykanctwo-umiejętność radzenie sobie z negatywnymi komentarzami i hejtem
 • Ryzyko, odwaga, inteligencja emocjonalna w planowaniu
 • Jak opanować stres i strach przed przyszłością- życie w świecie chaosu
 • Refleksyjność kobiet jako podstawa sprawstwa
 • Wsparcie kobiet jako nadrzędna cecha dekalogu KOBIETY PETARDY

CENA

250 pln za osobę

Cena zawiera:

 • szkolenie 3 h Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej 
 • spotkanie z gościem specjalnym szkolenia, Anna Urbańską, Master Trener STRUCTOGRAM® Polska oraz sesja pytań i odpowiedzi, którą poprowadzi mecenas Marcin Mróz. Przekaże on informacje i obecny status strony prawnej, jak poradzić sobie z zabezpieczeniem i walką o własność intelektualną w biznesie.
 • napoje i przekąski (zdrowo, eko- Paulina o to dba)
 • Niespodzianki konkursowe związane ze szkoleniem KOBIETA PETARDA (Paulina nie chce zdradzić, co przygotowała. Na pewno będzie fascynująco!)

Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich kobiet. Wielopokoleniowość mile widziana. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona.  O rezerwacji miejsc decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

Zgłoś się!

Rejestracja i zgłoszenia:

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy dodatkowych informacji.

e-mail: paulina.smaszcz@gmail.com

telefon: 505 115 530/ 607 506 719

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w 91-065 łódź wydarzenia 91-065 Łódź Paulina Smaszcz-Kurzajewska