To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Spotkanie informacyjne - trening uważności dla dzieci Metodą Eline Snel© "Uwaga, to działa!"
już niedostępne 20,00 zł -

Serdecznie zapraszam na spotkanie informacyjne o treningu uważności (ang.mindfulness) dla dzieci i młodzieży Metodą Eline Snel© "Uwaga, to działa!"  w środę, 28 sierpnia 2019, o godzinie 18:00, w Akademii Świadomego Człowieka, ul. Kaprów 3A, lok.16, 80-316 Gdańsk.

Spotkanie będzie wprowadzeniem do treningu uważności dla dzieci (6-14 lat), który rozpoczyna się 11 września 2019 w Akademii Świadomego Człowieka. Więcej informacji o treningu na stronie https://www.facebook.com/events/2322039621443539/

DLA KOGO?  

Dla rodziców i specjalistów pracujących z dziećmi (edukatorów, dyrektorów szkół i przedszkoli, nauczycieli, psychologów, terapeutów, itp.) zainteresowanych treningiem uważności dla dzieci - METODA ELINE SNEL© "UWAGA, TO DZIAŁA!"

Metoda została stworzona przez Eline Snel - holenderską nauczycielkę mindfulness oraz terapeutkę, z wieloletnim doświadczeniem, autorkę światowego bestsellera "Uważność i spokój żabki". Ćwiczenia Eline Snel stosowane są od lat na całym świecie i podbiły już serca setki tysięcy dzieci i dorosłych. Trening jest wzorowany na stworzonym w 1979 roku i popartym badaniami naukowymi 8 tygodniowym treningu MBSR (ang. Mindfulness-Based Stress Reduction) Jona Kabat- Zinna. 

PODCZAS SPOTKANIA DOWIESZ SIĘ:

-  czym jest uważność i dlaczego jest nam potrzebna

- o korzyściach treningu uważności dla dzieci

- o żabie Fredzie, który jest przewodnikiem uważności w ćwiczeniach z dziećmi

- o tematyce zajęć

- o tym jak wyglądają zajęcia z dziećmi

- zaproszę Cię również do udziału w dwóch ćwiczeniach uważności, które dzieci wykonują podczas lekcji oraz przekażę informację, jak można zapisać się na trening.

CZAS TRWANIA: około 1-1,5h.

CENA: 20 zł

KONTAKT: kontakt@mindfulnessdladzieci.com.pl  Tel: 506 996 993 www.minfulnessdladzieci.com.pl

PROWADZĄCA: Violetta Halliday, certyfikowana nauczycielka Metody Eline Snel© "Uwaga, to działa!"Więcej informacji tutaj: http://mindfulness.com.pl/faculty/halliday-violett...

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w 80-316 gdańsk wydarzenia 80-316 Gdańsk Violetta Halliday