To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  normalny

dostępnych: 15

już niedostępne 25,00 zł -

Niektórzy z nas mają ogromną potrzebę tworzenia - pisania, malowania, robienia muzyki, wyrażania siebie na scenie…  Zdarza się, że ta twórcza energia jest tłamszona przez codzienne obowiązki, brak czasu, obawy, wewnętrznych krytyków, brak wiary w siebie, brak pomysłów - powodów, dla których nie realizujemy naszych pasji może być mnóstwo.

Jeśli zmagasz się z podobnym wyzwaniem, zapraszam cie na warsztaty, na których poszukamy sposobów, aby się z nim zmierzyć. Stworzysz wizję siebie jako twórcy, doświadczysz kreatywnej gimnastyki ( i umysłu, i ciała), zaprojektujesz działania, które będziesz mógł przekształcić w twórcze nawyki.

IMG_0046nnII

Ewa Marchwińska - Coach, trenerka kompetencji osobistych i społecznych, psycholog.

Jako coach pracuje w oparciu o kodeks etyczny Interniational Coach Federation. Prowadzi sejse indywidualne, grupowe i zespołowe. Jej specjalizacją jest coaching twórczości oraz life coaching.

Jako trenerka prowadzi szkolenia, treningi i warsztaty umiejętności miękkich - nie tylko związanych z twórczością. Podczas szkoleń wykorzystuje przede wszystkim metody aktywne i poszukuje równowagi pomiędzy energią a refleksją. Wierzy, że przyjazna atmosfera i dobra zabawa wspierają proces rozwoju umiejętności, dlatego na sali szkoleniowej dba o jedno i drugie.

Jako psycholog w centrum stawiaa zawsze człowieka i jego indywidualność. Wiedza psychologiczna jest dla niej ogromnym wsparciem w pozostałych rolach zawodowych. Obecnie rozwija się w tym obszarze ucząc się psychoterapii poznawczo-behawioralnej.

Pasjonatka słowa pisanego, baśniowych światów i prawd, które skrywają. Autorka opowiadań.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Toruniu wydarzenia Toruń Ewa Marchwińska