TAJEMNICE STORYTELLINGU

26 Czerwca 2018, 09:00-17:00 (Wtorek)

ClockWork Co-working, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

WARUNKI UCZESTNICTWA

Warunki uczestnictwa:

  • Zgłoszona osoba może uczestniczyć w Warsztatach, po dokonaniu opłaty do dnia 22.06.2018 do godz. 17.00 na wskazane konto poprzez platformę Evenea. Zakup biletu przez platformę jest jednoznaczny ze zgłoszeniem udziału w Warsztatach.
  • Uczestnicy warsztatów samodzielnie organizują dojazd i zakwaterowanie na warsztaty oraz pokrywają związane z tym koszty.
  • W przypadku, gdy zgłoszenie następuje na mniej niż 3 dni robocze przed warsztatami, należy opłacić jak najszybciej udział oraz przesłać do Organizatora potwierdzenie przelewu na adres e-mail: heuristica@heuristica.pl
  • Organizator: HEURISTICA, zastrzega sobie możliwość odwołania warsztatów np. z powodu zbyt małej liczby zgłoszonych osób. W takim przypadku Organizator poinformuje zgłoszonych Uczestników o odwołaniu warsztatów najpóźniej 3 dni robocze przed ich planowaną datą oraz dokona zwrotu kwot wpłaconych przez Uczestników na wskazane konta.
  • Organizator nie zwraca kosztów ponoszonych przez uczestnika w związku z dojazdem i dokonywanymi rezerwacjami oraz zakwaterowaniem.
  • REZYGNACJA: W przypadku rezygnacji Uczestnika z udziału w warsztatach do trzech dni przed warsztatami Organizator pobierze 50% opłaty za dotychczasowe usługi przygotowawcze; a w przypadku rezygnacji w ostatnich trzech dniach Organizator pobierze od Uczestnika pełną opłatę za dotychczasowe usługi przygotowawcze do warsztatów.
  • POLITYKA PRYWATNOŚCI: w celu kontaktu i przesłania Ci szczegółowych informacji o warsztatach Organizator przetwarzać będzie Twoje dane, które podasz w zgłoszeniu uczestnictwa w warsztatach. zob. szczegóły polityki prywatności Organizatora.