Szkolenie SEO Łódź

17 Października 2019, 09:00-17:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena netto za szt. VAT Liczba
  EARLY BIRD
już niedostępne 399,00 zł 23% -
  LATE BIRD
już niedostępne 599,00 zł 23% -

Skuteczne szkolenie SEO

SEO to najbardziej skuteczny i trwały sposób na osiągnięcie wysokich wyników w wyszukiwarce, jednak wymaga sporego zaangażowania i szerokiej wiedzy w tym zakresie. Warto znać podstawy, aby Twoja współpraca z Seowcami była efektywna.

Jeżeli tworzysz content w małej firmie lub prowadzisz własny E-commerce i masz za sobą doświadczenia (niekoniecznie dobre) związane z pozycjonowaniem serwisów internetowych, z naszego szkolenia wyniesiesz praktyczną wiedzę związaną z SEO oraz świadomość popełnianych błędów.

Po szkoleniu otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa oraz zostaniesz zaproszony/a do grupy na Facebooku, gdzie będziesz miał/a kontakt z prowadzącymi, którzy odpowiedzą na pytania, jakie z pewnością pojawią się po szkoleniu.

Paweł Gontarek, SEO Director Fabryka Marketingu

Paweł Gontarek, popularnie zwany Zgredem. Pracuje w Fabryce Marketingu jako szef zespołu SEO. Od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu społeczności SEO krzewiąc wiedzę z zakresu pozycjonowania i optymalizacji witryn internetowych. Autor bloga SEO Zgred.

Mateusz Malinowski, SEO Manager Fabryka Marketingu

Posiada doświadczenie w prowadzeniu ponad 100 projektów SEO. Pracuje w Fabryce Marketingu jako SEO Manager, gdzie jest odpowiedzialny za tworzenie kompleksowych strategii SEO (rynek krajowy i zagraniczny), audytowanie serwisów, rekomendacje content marketingowe pod kątem SEO, proces linkbuilding'u oraz szkolenie klientów.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Łodzi wydarzenia Łódź Mateusz Malinowski Paweł Gontarek