Start a Startup

16 Listopada 2015, 11:00 (Poniedziałek)

Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Gdańsk Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  bilet / kaucja zwrotna
już niedostępne 246,00 zł -


Jednodniowe wydarzenie dla dedykowane dla każdego kto chciałby rozwinąć swój startup. W czasie kilku godzin przeanalizujemy dokładnie pomysł każdego uczestnika i podpowiemy co może z nim dalej zrobić. Firmy będą wspierać doświadczeni przedsiębiorcy, trenerzy oraz inwestorzy.

Najlepsze zespoły powalczą o możliwość zdobycia Dzikiej Karty do 5 - miesięcznego programu akceleracyjnego Starter Rocket, w ramach którego: 180.000 zł inwestycji finansowej, ponad 100 godzin mentoringu oraz wsparcie takich partnerów jak Axcl Springer Plug and Play Accelerator GmbH czy Microsoft!


Harmonogram wydarzenia:

 • 11:00-14:00 - wprowadzenie + Lean Startup : Aga Oleszczuk - Widawska  
 • 14:00-14:30 - przerwa obiadowa
 • 14:30 - przedstawienie mentorów: Michał Olszewski, Michał Jaskólski, Marcin Pokojski, Lech Rychliński,
 • 14:45 - 17:45 - mentoring - Lean Canvas
 • 17:45- 18:00 - przerwa
 • 18:00 - 20:00 - warsztaty - The anatomy of the winning pitch, Piotr Bucki
 • 20:00 - 21:00 - networking

W wydarzeniu może wziąć udział 10 startupów (w zespołach do 3 osób), które zostaną wyselekcjonowane spośród zgłoszonych projektów. Zapraszamy wszystkie startupy niezależnie od etapu ich rozwoju. 

12 listopada poinformujemy pierwsze startupy o możliwości wejścia na wydarzenie.

Za wydarzenie pobierana jest kaucja (wyłączenie od 10 startupów, które zostaną przyjęte na wydarzenie) , która zwracana jest po zakończeniu wydarzenia. Mentorzy

Michał Jaskólski, Morizon.pl

Współzałożyciel Morizon S.A. - biura nieruchomości obecnego na giełdzie NewWconnect oraz Nokaut.pl/Grupa Nokaut. Zajmuje się branżą internetową od 1997 roku. Zaangażowany w tworzenie innowacyjnych produktów mobilnych i cyfrowych od 1998. Wcześniej był m.in. UX designerem, web developerem, analitykiem, team leaderem, project i product managerem jako freelancer w firmach takich jak Home.pl, Wirtualna Polska czy GetResponse. Zafascynowany nowymi technologiami, pomysłami i startupami. Geek i early adopter. Zapalony fotograf i koneser muzyki alternatywnej.


Agnieszka Oleszczuk, Evenea.pl

Współtwórca Evenea.pl - systemu rejestracji uczestników i sprzedaży biletów online na wydarzenia, który między innymi został nagrodzony statuetką Aulera 2011. W latach 2012 - 2013 roku Dyrektor największego na świecie akceleratora z Doliny Krzemowej - Founder Institute Warsaw oraz współorganizator spotkań branży IT LubCamp, Aula Polska Lublin i Startup Weekend Lublin. Przez ostatnie 1,5 roku współtworzyła Mimpi.pl- serwis pomagający spełniać marzeniaJ Wykładowca, panelista i trener umiejętności miękkich z kilkuletnim doświadczeniem.


Michał Olszewski, Starter Rocket

Michał spędził wiele czasu pracując dla gigantów polskiego biznesu internetowego - Agory i Allegro. Tworzył, rozwijał i zarządzał stronami społecznościowymi różnych kształtów i rozmiarów. Po siedmiu latach zarządzania swoimi projektami, wkroczył na rynek inwestycyjny. Przez ponad 2 lata był odpowiedzialny (jako członek zarządu i manager inwestycyjny) za ewaluację i selekcję projektów, mających stać się częścią funduszu inwestycyjnego LMS Invest (SpeedUp Group); z sukcesami współtworzył także akcelerator Huge Thing. Obecnie pracuje na stanowisku Lead Mentor / Head Coach w programie akceleracyjnym Starter Rocket.


Marcin Pokojski,  infoShare Academy

Zwolennik praktycznej edukacji. Dlatego założył akademię dla programistów. Od 15 lat buduje zespoły IT, wdraża procesy wytwarzania oprogramowania oraz programuje.

Współtwórca największej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej konferencji infoShare, poświęconej technologiom, nowym mediom i startupom. Ostatnia edycja zgromadziła prawie 4000 uczestników z ponad 20 krajów, ponad 100 prelegentów oraz 150 partnerów i wystawców. Członek zarządu Fundacji infoShare - organizatora konferencji.

Wielki entuzjasta przedsięwzięć startupowych. Inwestor i mentor.


Lech Rychliński, Rocket Studio

Prezes Rocket Studio sp. z o.o., niezależnego biura projektów IT. Firmy świadczącej usługi z zakresu zarządzania projektami informatycznymi oraz doradztwa w obszarze analizy biznesowej i technicznej.

Jako doświadczony Project Manager zajmuje się zarządzaniem projektami informatycznymi klientów, Poza zarządzaniem pełni w nich funkcję doradczą oraz uzupełnia brakujące po stronie klienta kompetencje z tego obszaru. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży IT skutecznie doradza nie tylko w obszarze samej technologii ale również w kwestiach związanych z organizacją pracy działów IT, doboru kompetencji pracowników oraz budowania zespołów. 


Piotr Bucki, Bucki PRO

Jestem strategiem, researcherem i badaczem trendów oddanym ideii copyleft i kulturze remiksu. Doświadczenie i wiedzę zdobywam realizując projekty marketingowe m.in. w Grupie Nokaut, Gdańskim Wydawnictwie Psychologicznym, Wydawnictwie Pedagogicznym OPERON, Travel World Passport, NextData, This Is Paper i wielu innych. Tworzę strategie marketingowe i komunikacyjne dla krajowych i zagranicznych klientów.

Jestem zwolennikiem szkoleń opartych na głębokiej i szczerej analizie zasobów i kompetencji. Wierzę w programy treningowe, które skutkują realną zmianą nawyków i w rozwój oparty na uczeniu się na błędach popełnianych na drodze do osiągnięcia mierzalnych celów. I myślę, że nie ma skuteczniejszej metody działania niż… po prostu działać.

Jestem certyfikowanym coachem w obszarze Business and Executive Coaching oraz trener kompetencji społecznych. Tworzę autorskie programy szkoleniowe w obszarze zintegrowanej komunikacji marketingowej, wystąpień publicznych, komunikacji interpersonalnej oraz motywacji. Prowadzę szkolenia oraz coachingi dla liderów i menedżerów w zakresie technik wzmacniania przekazu oraz perswazji w wystąpieniach publicznych. Specjalizuję się w zagadnieniach tworzenia efektywnych prezentacji biznesowych z wykorzystaniem innowacyjnych narzędzi komunikacji wizualnej opartych na psychologii poznawczej.

Jako wykładowca i opiekun merytoryczny współpracuję z Wyższą Szkołą Bankową, Polsko-Japońską Wyższą Szkołą Technik Komputerowych oraz Uniwersytetem Gdańskim. Jako doradca jestem związany z Inkubatorem Starter oraz Strefą Startup PPNT i Exea Smart Space. 

Chcesz zobaczyć co jeszcze przygotowaliśmy podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości? Sprawdź  szczegóły na www.stp.inkubatorstarter.pl 

W ramach pozostałych wydarzeń:

 • AnacylitsConf - współorganizowana z Microsoft konferencja poświęcona tematyce analizy danych.
 • Creative Morning - inspirujące spotkanie networkingowe. Wśród prelegentów: Marek Przystaś z Duckie Deck.
 • Creative People / Creative Ideas - spotkaj i porozmawiaj z osobami, które powiedzą Ci jak osiągnąć sukces zagranicą - Magdalena Gacyk (rynek US) i Marcin Grodzicki (rynek UK).
 • In Business - zajęć z przedsiębiorczości dla uczniów i uczennic szkół gdańskich
 • #Damy Radę - cykl spotkań ze specjalistami od rozwoju biznesu. Dowiedz się jak założyć działalność i pozyskać na nią kapitał, jaką formę prawną wybrać, by optymalizować koszty i jak ustrzec się błędów prawnych. O tym, na spotkaniach 1on1 opowiedzą m.in. specjaliści z jednej z najlepszych kancelarii prawnych w Polsce - Cytowski & Partners.
 • Konferencja BeZee - międzynarodowa konferencja poświęcona trendom w edukacji.
 • Koduj dla Polski - pierwsze spotkanie społeczności poszukującej technologicznych rozwiązań dla społecznych wyzwań w Trójmieście.
 • FuckUp Night Trójmiasto - cykliczne spotkania, na których odważni ludzie opowiadają o swoich porażkach w biznesie lub projektach.
 • Szlachta Startupuje - warsztaty ze startupowania dla dzieci, które pod okiem mentorów i trenerów dzieci mają okazję rozwijać swoją wiedzę i umiejętności związane z rozwijaniem własnego biznesu.
 • Trójmiejska Grupa Testerska - cykliczne spotkania dla programistów i testerów, służące wymianie wiedzy i doświadczeń jak również miejsce pozwalające na poznanie się nawzajem.
 • BIZ SIM DAY - 1-dniowe wydarzenie dla absolwentów sztandarowego projektu przedsiębiorczego dla młodzieży Startera: Gdańsk Business Week


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku szkolenia Networking wydarzenia Gdańsk