To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet na "Spotkanie z przedsiębiorczością - jak założyć i rozwinąć własną firmę", 27.09.2019 r., godz. 10.00-12.30, BCOPiW, ul. Gdańska 5.
już niedostępne -

Myślisz o założeniu własnej firmy lub szukasz możliwości jej dofinansowania? Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza 27 września 2019 r. na kolejne "SPOTKANIE Z PRZEDSIĘBIORCZOŚCIĄ - jak założyć i rozwinąć własną firmę". Tym razem spotykamy się w sali konferencyjnej Bydgoskiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy ul. Gdańskiej 5 (I piętro) w godz. 10.00-12.30.


Spotkanie kierowane jest do wszystkich osób planujących założyć własną firmę, a także dla prowadzących już swoją działalność i chcących ją dalej rozwijać.

Podczas spotkania uczestnicy uzyskają od specjalistów wskazówki dotyczące zakładania i prowadzenia własnej firmy. Dowiedzą się również jak pozyskać fundusze na prowadzenie działalności oraz o prowadzeniu alternatywnych modeli działalności.


Plan wystąpień podany zostanie w późniejszym terminie.


Gdzie: Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Gdańska 5

Kiedy: 27.09.2019 r., godz. 10.00-12.30.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Bydgoszczy wydarzenia Bydgoszcz szkolenia