To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet na spotkanie ze śniadaniem :)
już niedostępne 30,00 zł -

Śniadanie Project Managerów vol. 13 w Krakowie wypada w samym środku lata! Chcesz razem z nami dowieść, że 13-tka może być szczęśliwa? :) Zatem nie może zabraknąć Ciebie i Twoich znajomych na tym wydarzeniu! Zapraszamy Was 10 sierpnia br. o godzinie 10:00 do Restauracji Pinakoteka.

Tym razem odpoczniemy od prezentacji i warsztatów, a w zamian chcemy zaprosić Was do networkingu i wymiany poglądów na temat szeroko pojętego zarządzania projektami. W końcu raźniej jest wspólnie porozmawiać o problemach, trudnościach czy wyższości jednego narzędzia nad drugim :) Tematem przewodnim, choć niezobowiązującym (zapewne pofolgujemy sobie i odpłyniemy od tego tematu w stronę interesujących nas lądów) będą wyzwania project managementu.

Ze Śniadania wyjdziecie z nowymi kontaktami i z głową pełną pomysłów, i inspiracji do wykorzystania w świecie projektów - zarówno tych komercyjnych, jak i prywatnych :) Zapraszamy z osobami towarzyszącymi, przyjaciółmi, fanami project managementu i dobrej atmosfery w sobotni poranek.

Informacje organizacyjne:

  • Gdzie: Restauracja Pinakoteka, ul. Dolnych Młynów 10, bud 5, Kraków
  • Kiedy: 10/08/2019, godz. 10:00
  • Cena: 30 zł/ osobę. Kwota ta przeznaczona jest na śniadanie :)
  • Zapisy: klik!

Do zobaczenia!

Karolina

Zobacz również:

konferencje konferencje w Krakowie wydarzenia Kraków