To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Pieniądze zebrane dzięki wydarzeniu trafią na Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Sopocie | 81-817 Sopot | ul. Malczewskiego 38 Charytatywna cegiełka

Pieniądze zebrane dzięki wydarzeniu trafią na Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Sopocie | 81-817 Sopot | ul. Malczewskiego 38

już niedostępne 5,00 zł -

Oto trzecie wydarzenie z cyklu #SMWW, Socialmediowych Wieczorów Wtorkowych, które będzie ostatnim bezpłatnym spotkaniem tego cyklu.

Wiem, że wielu z Was wciąż utożsamia prowadzenie promocji swojej działalności z założeniem fanpage'a. Dlatego chciałabym dla Was porównać publikowanie na nim oraz na dzieleniu się contentem wykorzystując profil własny.\Do tego jednak odpowiem na Wasze pytania z poprzednich dwóch spotkań :)

Spotkanie tam, gdzie wcześniej - sala Krypton, Coworking Olivia Four, Olivia Business Centre, wejscie od PARKINGU

Oczywiście, jak zwykle, gorąco zachęcam do przyniesienia swoich wypieków! Zauważyłam, że mamy kilka kulinarnych gwiazd! <3

UWAGA: Dla chętnych wycieczka po Coworkingu o godz. 17:40! Proszę o informację, jeśli ktoś będzie chętny - zbiórka przy recepcji (wejście od strony PATIO)

A dla osób, które będą po oraz pierwszy, pozostawiam informacje z pierwszej edycji:
----

Nazywam się Anna-Maria Wiśniewska i uczę, jak skutecznie budować wizerunek wykorzystując social media.

#SMWW, to comiesięczne spotkania o social mediach 📧📱 w kameralnej atmosferze przy kawie ☕ i ciastku 🍰

Oto projekt, gdzie co miesiąc będę się dzielić z Tobą wiedzą, zaczynając od podstawowych kwestii związanych z promocją siebie i swojej marki w mediach społecznościowych.
Dzięki temu poukładasz sobie wszystkie kawałki tej układanki.

Ale wiesz, patrząc na to, jak wyglądają zazwyczaj tego typu spotkania stwierdziłam, że mam dość tej nudy. Zaryzykuję stwierdzenie, że Ty również ;) ?
Dlatego proponuję Ci ➡ zupełnie inny format, który wymaga pracy nie tylko ode mnie - kiedy będę mówić, ale także od Ciebie - kiedy się zaangażujesz! ⬅ Tutaj pytasz o wszystko, co stanowi wyzwanie, korzystasz z mojej wiedzy i tzw. mądrości grupy... O co chodzi?

Oto uproszczony program każdego ze spotkań:
☕ Przychodzisz i zajmujesz miejsce przy wybranym stoliku
☕ Podczas omawiania przeze mnie pierwszego modułu delektujesz się chwilą przy kawie i ciastku
☕ Po zakończeniu modułu omawiacie go z osobami przy Twoim stoliku, dzielicie się spostrzeżeniami i słuchacie o doświadczeniach innych
☕ Czas na kolejny moduł i powtórzenie całego formatu
☕ Po zakończeniu prelekcji - 15-20 minut na networking
☕ Następnie otwarcie sesji Q&A, czyli pytasz mnie o co zechcesz.

Dzięki temu:
🔥 Szybciej przyswajasz wiedzę, bo po jej otrzymaniu od razu przepracowujesz materiał
🔥 Uzupełniasz luki w wiedzy, które do tej pory powodowały, że Twoje działania były mało skuteczne
🔥 Masz niepowtarzalną szansę usłyszeć inny punkt widzenia na sprawę niż tylko Twój własny - elementy MasterMindu!
🔥 Łatwiej i bez skrępowania nawiązujesz relacje - małe grupki temu sprzyjają
🔥 Kiedy poczujesz się pewniej - czas na ogólny networking
🔥Miło i ciekawie spędzasz czas, na nauce i relaksie w bezpiecznym gronie

Informacje organizacyjne:
🏆 Wstęp (na ten moment) płatny jedynie 5 zł - dochód w całości idzie na cele charytatywne (Evenea.pl także zrzekła się prowizji! :))
🏆 Miejsce - sala Krypton, 2p. O4, OBC
🏆 BARDZO GORĄCO ZACHĘCAM do przyniesienia własnych wypieków - mówiąc o spotkaniu o charakterze kameralnym, naprawdę miałam to na myśli. Na aktywnych czeka niespodzianka :) Sama oczywiście także coś przygotuję!
🏆Partnerem wydarzenia jest O4 Coworking, który gwarantuje salę i catering kawowy, a także #O4dlaKobiet, które wspiera Kobiety w przestrzeni coworkingowej.

#WizerunekwSM #SMWW #WiecejDziewczyn

O Organizatorce:

Anna-Maria Wiśniewska - Autorka książki "Twój wizerunek w social media. Workbook&Terminarz", wykładowca na Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Przeprowadza marki od pomysłu na siebie, przez projekt, wykonanie i długofalową dalszą pomoc. Prowadziła szkolenia dla m.in. Banku Santander, Uniwersytetu Gdańskiego, ASBiRO, Vantis Holding, Rotary czy wielu agencji nieruchomości. Była mentorką w kilku projektach, w tym - międzynarodowych. Jest pomysłodawczynią akcji #WiecejDziewczyn, która wspiera kobiety w ich publicznej aktywności. Można ją znaleźć na www.annamariawisniewska.pl.


Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku Social Media wydarzenia Gdańsk Anna-Maria Wiśniewska