Przyjazny SharePoint

23 września 2014, 09:00 (wtorek) - 26 września 2014, 15:00 (piątek)

Warszawa, Wrocław, Kraków,

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Przyjazny SharePoint
już niedostępne -

Zapraszamy na cykl bezpłatnych konferencji

 

"Przyjazny SharePoint"

3 dni: 23 - 26 września 2014

3 miasta: Warszawa, Wrocław, Kraków

www.roadshow.intratic.eu

Wydarzenie zaprojektowano z myślą o ludziach, którzy chcą usprawnić procesy biznesowe w swoich firmach - Dyrektorach IT, Managerach IT, HR Managerach, Analitykach Systemów Informatycznych oraz CEO. 

W czasie wydarzenia dowiedzą się Państwo, jak skutecznie optymalizować działania w biznesie dzięki rozwiązaniom digital workplace opartym o technologie SharePoint.  Osią prelekcji będzie tematyka tworzenia rozwiązań użytecznych i przyjaznych użytkownikom.

W roli prelegentów pojawią się praktycy i eksperci, którzy od lat zajmują się wdrażaniem systemów cyfrowego środowiska pracy.

 

 

Wystarczy bezpłatna rejestracja!

 

Lokalizacje:

23.09 Warszawa ADGAR OCHOTA Aleje Jerozolimskie 181b
24.09 Wrocław Hotel QUBUS ul. Św. Marii Magdaleny 2
26.09 Kraków Hotel QUBUS ul. Nadwiślańska 6 Na bilecie znajdą Państwo datę wydarzenia w Warszawie niezależnie, od tego które miasto zostało przez Państwa wskazane przy rejestracji - wynika to z ograniczeń systemu,  w bazie przypisani są Państwo jednak do prawidłowego, wybranego przez Państwa miasta.  Na wydarzenie zaprasza Organizator - Intratic wraz z Partnerami 

 

 

 

Zobacz również:

szkolenia Automatyzacja procesów Branża IT SharePoint Systemy IT Zarządzanie Zarządzanie procesami biznesowymi Zarządzanie talentami