Jak słuchać, by zrozumieć?

13 Czerwca 2019, 18:30-21:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Dla proaktywnej babeczki
Wyprzedane 40,00 zł Wyprzedane

To już trzecie spotkanie! Tym razem bierzemy na warsztat komunikację od strony słuchania. To jest nowy warsztat, więc nie martw się, jeśli nie byłaś na poprzednich spotkaniach - każde spotkanie ma swój dedykowany temat.

Ostatnio usłyszałam piękne zdanie. "Nie ważne co powiesz, ważne co ktoś zrozumie." Dobre zdanie. I chyba każda z nas może podpisać się pod tym i dorzucić jeszcze coś własnego.

I my również jesteśmy narażone na pułapki komunikacyjne, dlatego tym razem przećwiczymy co robić, by lepiej zrozumieć drugą stronę.

Bo to wpływa na naszą skuteczność, relacyjność i efektywność.

Po prostu. W komunikacji tkwi prawdziwa siła.


Jeśli chcesz dołącz do nas - tworzymy w Ilonn hotel:

MIEJSCE SPOTKAŃ DLA PROAKTYWNYCH BABECZEK!!!

Czyli takich, które wiedzą, że chcą się rozwijać i nie czekają na pozwolenie z zewnątrz, tylko same sięgają po to, co jest dla nich najlepsze!Skąd ten pomysł?

Położenie hotelu, z dala od wielkomiejskiego zgiełku sprawiło, że chcemy stworzyć przestrzeń zachęcającą do aktywności, wychodzenia z domu, wspólnego spędzania wolnego czasu i podejmowania działań, gdzie każdy będzie mógł rozwijać swoje umiejętności interpersonalne. Po powrocie do domu, nie zawsze mamy ochotę przebijać się przez korki do centrum miasta, aby uczestniczyć w warsztatach i kursach i często z nich rezygnujemy. Ilonn Hotel chce rozwiązać ten problem i oferować więcej, dlatego wpiera inicjatywy, które dają nie tylko mnóstwo radości, ale również siły dla uczestników.

Warsztaty, które razem stworzymy kierowane są dla aktywnych kobiet, którym zależy na własnym rozwoju, lepszej komunikacji lub po prostu potrzebują pokaźnego zastrzyku energii!

Już wiemy, że warsztaty cieszą się uznaniem. I są ważnym krokiem w świat samorozwoju.

Dla kogo?

Zapraszamy każdej proaktywnej babeczki (niezależnie od tego, czym się zajmujesz na co dzień), która chce:

- dowiedzieć się jak słuchać, by zrozumieć więcej i lepiej,

- dać sobie przestrzeń do refleksji i dyskusji,

- spędzić miło czas w pięknym hotelu i współtworzyć nowe miejsce do rozwoju osobistego.

Co w trakcie?

- omówię jaka jest różnica między słyszeniem a słuchaniem,

- podam kilka tricków na skuteczne pogłębianie rozmowy, by zrozumieć jej esencję,

- zaproszę do ćwiczeń na aktywne słuchanie😊

Podczas spotkania będą też do zdobycia niezwykle atrakcyjne prezenty! Szczegóły niebawem 😊

Gdzie i kiedy?

13 czerwca (czwartek), godz. 18.30-21.00

Hotel Ilonn, ul. Szarych Szeregów 16, Poznań

Kupując bilet zgadzasz się na otrzymywanie wiadomości ode nas związanych z przeprowadzeniem szkolenia oraz na robienie zdjęć do promocji w social media.😊

Koszt biletu: 40 zł


---

Organizatorzy:

Ilonn Hotel

Nowoczesny hotel położony jest w północnej części Poznania, w spokojnej dzielnicy Podolany. Nieprzytłaczająca forma, funkcjonalność wnętrz oraz komfortowe przestrzenie zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających gości. Ilonn Hotel to komfortowo zaaranżowane pokoje, przestronne lobby z biblioteką , 6 sal konferencyjnych oraz restauracja Gusto Food&Wine. To doskonałe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i warsztatów. Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do zapewnienia wysokiej jakości usług hotelarskich i konferencyjnych, ale również staramy się być miejscem otwartym dla naszych sąsiadów. Pomagamy im świętować ważne wydarzenia w życiu, organizujemy wspólne obiady i zabawy dla dzieci.

&


Marta Żurowska
Pomagam menedżerom stanąć mocno na nogi i wziąć zarządzanie w swoje ręce. Szkolę szefów i ich zespoły. Jako trener biznesu, coach i blogerka mam realny wpływ na to, w jaki sposób kadra menedżerska podejmuje i komunikuje swoje decyzje. Pomagam ludziom pełniej wyrazić to, co czują, czego potrzebują, a także czasem zamienić frustrację czy bezsilność w działanie, które poprawia jakość ich życia zawodowego (i nie tylko 😊).

Tworzę miejsce online Martosfera i www.martosfera.pl, gdzie dzielę się wiedzą dotyczącą rozwoju kompetencji, w szczególności tych menedżerskich. Zapraszam do dyskusji, aby nawzajem się inspirować i szlifować to, w czym chcemy być coraz lepsi.

Piszę również o sprawach, które determinują to, w jaki sposób działamy i komunikujemy się z innymi. Wierzę głęboko w to, że choćby podpalano nas ogniem, to wielu z nas nie przyzna, że się boi. Porażki, poczucia wstydu czy odpowiedzialności za podjęte decyzje. "Wszystko co ludzkie, nie jest nam obce." A jednak, niechętnie nadal o tym mówimy. Wielu ceni perfekcjonizm i pozory, bo dają złudne poczucie kontroli nas światem, którego nie da się kontrolować. I, między innymi, dlatego piszę artykuły i posty, aby nagłośnić fakt, że jesteśmy tylko ludźmi i nie musimy być doskonali. Wystarczy, że będziemy wystarczająco dobrzy. Nie musimy być perfekcyjni.

Mamy nadzieję, że widzimy się 13 czerwca 😊

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Poznaniu wydarzenia Poznań