To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Dialog Obywatelski - Przyszłość budżetu unijnego i polityki spójności
już niedostępne -

Stowarzyszenie Rozprawy o Europie oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zapraszają serdecznie na spotkanie Dialog Obywatelski "Przyszłość budżetu unijnego i polityki spójności. Jak finansować politykę regionalną po 2020 roku?".

Gościem specjalnym wydarzenia jest Marc Lemaitre - Dyrektor Generalny ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej. 

Partnerem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego.

Dialogi Obywatelskie to inicjatywa Komisji Europejskiej, której celem jest rozbudzenie debaty na tematy europejskie. Spotkania w tej formule odbywają się w krajach UE od 2012 r. Podczas spotkań komisarze oraz przedstawiciele instytucji UE przestawiają zagadnienia związane z działaniem wspólnoty oraz słuchają głosów, opinii i propozycji obywateli na temat funkcjonowania UE. Udział w Dialogu z Marc'iem Lemaitrem Dyrektorem Generalnym ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej to doskonała okazja do posłuchania i zadania pytań na temat polityki regionalnej UE, w tym środków z funduszy europejskich w kolejnej perspektywie finansowej po 2020 r.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/RozprawyoEuropie

Zobacz również:

konferencje konferencje w Kielcach wydarzenia Kielce Marc Lemaitre