Programistok 2019

28 Września 2019, 08:30-18:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Zwykłe Miedziaki
Wyprzedane 64,00 zł Wyprzedane
  Magiczne Srebrniki
Jeszcze niedostępne
od 22 Sierpnia 2019, 14:10 (Czwartek)
96,00 zł -
  Legendarne Złoto
Jeszcze niedostępne
od 4 Września 2019, 11:00 (Środa)
128,01 zł -

Co łączy historyczną wielokulturowość Białegostoku z programowaniem? Jak wygląda wschodnia fantazja w "sztywnym" świecie programistów? Czy da się namówić kogoś do włożenia swetra, który skrytykowałaby każda modowa blogerka? Odpowiedź jest jedna. Programistok! Białystok wielu kultur? Programistok wielu technologii!

Bonvenon al Bjalistoko! Mamy zaszczyt przedstawić Ci niepowtarzalną konferencję o jakiej mogłeś(łaś) jeszcze nie słyszeć! Woda, ogień, ziemia, powietrze… a nie, to nie to. C#, Java, Ruby, Python, JavaScript, QA, Mobile, Data Science! Lokalne społeczności, jedna konferencja i mnóstwo dobrej energii! Programistok to konferencja IT organizowana "ponad podziałami" przez różne grupy entuzjastów ze świata IT. Od społeczności dla społeczności. Kiedyś różnorodność tego miasta określały liczne narodowości, dzisiaj to mieszanka wielu technologii.

To już piąta edycja naszej konferencji. Spytasz pewnie czy w tamtym roku była dobra zabawa? Tak! TAK! Tak! Była! Cenimy sobie opinie uczestników, te pozytywne i te krytyczne, bez retuszu i upiększania. Z krytyki wyciągnęliśmy wnioski, a pochwały nas zmobilizowały, aby w tym roku było jeszcze lepiej. A będzie! ;)

Uwaga. Nabywając bilet, akceptujesz regulamin konferencji.

Więcej szczegółów, oraz agendę znajdziesz tutaj: 

programistok.org

Facebook

Twitter

Zobacz również:

konferencje konferencje w Białymstoku wydarzenia Białystok