Warsztat pokazowy z niskim parkiem linowym

24 Sierpnia 2019, 10:00-15:00 (Sobota)

Osiedle Jazdów, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Pracownia Nauki i Przygody: Darmowy warsztat pokazowy z niskim parkiem linowym
już niedostępne -

Pracownia Nauki i Przygody zaprasza na pokaz warsztatu pedagogiki przygody z wykorzystaniem niskiego parku linowego oraz gier outdoorowych.

Tym razem pokaz adresowany jest przede wszystkim dla nauczycieli zainteresowanych wykorzystaniem pedagogiki przygody w pracy z grupami oraz zainteresowanych własnym rozwojem w kontekście outdoor/adventure/experiential education.

Czego doświadczą uczestnicy warsztatu?

Działania w nurcie pedagogiki przygody dostarczają uczestnikom wiedzy o tym jak działa grupa, jakie są jej mocne strony oraz jakie zmiany mogłyby wesprzeć jej rozwój. Dynamiczne i wciągające gry plenerowe pozwalają na ujawnienie się talentów oraz potencjałów poszczególnych jej uczestników.

Podczas warsztatu uczestnicy wezmą udział w przykładowej grze na niskim parku linowym adresowanej do młodzieży oraz dorosłych. Dodatkowo zaprezentujemy kilka gier możliwych do wykorzystania z grupami wraz z ich omówieniem; w tym ćwiczenia z gumizelą.

Dla kogo?

Na warsztat zapraszamy szczególnie nauczycieli, edukatorów oraz trenerów zainteresowanych wykorzystaniem pedagogiki przygody w pracy z grupami. Zapraszamy również osoby zainteresowane naszym programem wolontariackim i rozwojem w nurcie outdoor/adventure/experiential education.

Na pokaz zapraszamy 24 sierpnia 2019 w godzinach 10:00-15:00 do domku fińskiego OsiemPrzezDwa ul. Jazdów 8/2 Warszawa. Zapraszamy już od 9:30 na kawę/herbatę.


Lokalizacja

Warsztat odbędzie się w OsiemPrzezDwa na warszawskim Jazdowie. Jest to, tak zwany, "Domek Przygody" prowadzony przez Pracownię Nauki i Przygody. Drewniany domek, wyremontowany społecznie przez wolontariuszy, posiada niezwykły klimat. Nie znajdziecie tu warunków typowych dla nowoczesnych sal szkoleniowych. Zamiast tego, wkroczycie do drewnianego wnętrza ukrytego w centrum Warszawy, w którym czuć klimat grona entuzjastów tworzących unikatowe, przyjazne i domowe miejsce rozwoju dla dzieci oraz dorosłych.

Uwaga: na teren osiedla Jazdów obowiązuje zakaz wjazdu samochodów. Najlepiej przyjedźcie komunikacją miejską lub rowerem.

Zostań patronem naszego domku i pomóż nam rozwijać go dla Warszawiaków: https://patronite.pl/osiemprzezdwa.


Domek OsiemPrzezDwa jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne dzięki udostępnieniu przez Dzielnicę Śródmieście Miasta Stołecznego Warszawy.


Jak się ubrać?
Ze względu na plenerowy charakter warsztatu prosimy o przybycie w wygodnym ubraniu w tym w długich spodniach oraz zamkniętych butach na twardszej podeszwie ze względu na planowaną grę na paku linowym. Zachęcamy do wzięcia kurtki przeciwdeszczowej!


Organizatorzy nie zapewniają ubezpieczenia NNW dla uczestników warsztatu.


Finanse
Udział w pokazie jest bezpłatny. Na miejscu będzie można przekazać dobrowolną darowiznę na pokrycie kosztów poczęstunku i utrzymanie wspólnej przestrzeni.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, od osób, które potwierdzą swoją obecność, ale nie wezmą udziału i nie anulują swojego udziału na co najmniej 24 godziny przed wydarzeniem, pobrana zostanie opłata regulacyjna w wysokości 100 zł.

Warsztat odbędzie się pod warunkiem zebrania się min. 10 - max. 16 osobowej grupy.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa