Pobudka w Hubie #4 - śniadanie networkingowe

31 Sierpnia 2017, 10:30-12:30 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Pobudka w Hubie #4

dostępnych: 0

Wyprzedane Brak wolnych miejsc

Ilość miejsc: 20 (Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Weźmiemy pod uwagę listę rezerwową.)

Temat: Strategia Błękitnego Oceanu, czyli jak znaleźć obszar rynku, na którym nie ma konkurencji?

"Nie walcz z konkurencją spraw aby stała się nieistotna!" - to jedno z kluczowych założeń Strategii Błękitnego Oceanu, podnoszącej szanse firmy na udany debiut na rynku. Czym w takim razie jest Strategia Błękitnego Oceanu? Jak znaleźć obszar rynku, na którym nie ma konkurencji? Czy jej założenia powinny być wykorzystane w Twojej firmie?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz już 31 sierpnia podczas śniadania networkingowego w katowickim Idea Hub. Planowany przebieg spotkania:

- krótka prezentacja dotycząca Strategii Błękitnego Oceanu

- omówienie kluczowych narzędzi potrzebnych do opracowania strategii

- krytyczne spojrzenie na Strategię Błękitnego Oceanu - wady i zalety

- sesja pytań i odpowiedzi

Wydarzenie zostanie podzielone na część warsztatową oraz networkingową - dlatego nie zapomnij zabrać ze sobą wizytówki! ;)

Warsztaty poprowadzi Jacek Mleczko - doświadczony konsultant, inwestor oraz coach biznesowy, który w trakcie swojej kariery brał udział w kierowaniu procesami organizacji firm, sprzedaży i marketingu oraz budowaniu zespołów w USA i Polsce. Jako konsultant pracował z dużymi firmami jak BASF, Perfumerie Douglas, Matusewicz Budowa Maszyn, Zakład Rafineryjny Jasło, Kromiss-Bis oraz licznymi startupami i małymi firmami. Jako inwestor interesuje się nieruchomościami, nowymi technologiami.

Wydarzenie skierowane jest do startupowców, przedsiębiorców oraz osób, które rozpoczynają swoją przygodę z biznesem i chcą rozwijać swoją sieć kontaktów.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Na uczestników czekać będzie smaczne śniadanie, aromatyczna kawa oraz potężna dawka wiedzy i kontaktów. :)

Wydarzenie jest bezpłatne. Dzień przed wydarzeniem do uczestników zostanie przesłana agenda wydarzenia. Zaczynamy o 10.30!

Przed wzięciem udziału w spotkaniu, należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocyjnych. Idea Hub umieści galerię zdjęć z wydarzenia na swoim fanpage.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Katowicach wydarzenia Katowice Jacek Mleczko katowice szkolenia warsztaty