To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
Ucz się, kibicuj i zwiedzaj!
Do zobaczenia w ECS 29 maja 2016.

Bilety upoważniające do zwiedzania Europejskiego Centrum Solidarności do odebrania po Wielkim Finale Olimpiady, przy wyjściu z sali audytoryjnej.
Wielki Finał Olimpiady wiedzy o Gdańsku

Ucz się, kibicuj i zwiedzaj!
Do zobaczenia w ECS 29 maja 2016.

Bilety upoważniające do zwiedzania Europejskiego Centrum Solidarności do odebrania po Wielkim Finale Olimpiady, przy wyjściu z sali audytoryjnej.

już niedostępne -

Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie do wspólnego kibicowanie podczas Wielkiego Finału Olimpiady wiedzy o Gdańsku w edycji obywatelskiej. 

Pierwszy etap Olimpiady wiedzy o Gdańsku wyłonił dziewięciu wspaniałych finalistów, którzy 29 maja w Europejskim Centrum Solidarności zmierzą się w rywalizacji o nagrody główne. A jest o co walczyć - łączna pula nagród za trzy pierwsze miejsca wynosi aż 10.000 zł! 

Tak ogromna wiedza finalistów potrzebuje wielkiego wsparcia - dlatego zasiądźcie na widowni podczas Wielkiego Finału i bądźcie świadkami tych ekscytujących, edukacyjnych rozgrywek. 

Finał edycji obywatelskiej odbędzie się 29 maja w godz. 15:30-17:00 w głównej sali audytoryjnej ECS. 

Każdy uczestnik finału otrzyma bezpłatny bilet umożliwiający zwiedzanie wystawy Europejskiego Centrum Solidarności 
w godz. 17:00-20:00. 

Udział w finale oraz zwiedzanie wystawy ECS są bezpłatne! Liczba miejsc ograniczona - zapisz się!


To idealna propozycja by w niedzielne popołudnie połączyć przyjemne z pożytecznym: zdobywanie ciekawej wiedzy o Gdańsku, kibicowanie oraz zwiedzanie. 


O Olimpiadzie:

Głównym celem Olimpiady jest propagowanie wśród mieszkańców miasta oraz wszystkich jego sympatyków historii Gdańska - na tle dziejów Pomorza - od czasów najdawniejszych do współczesności - w odniesieniu do problematyki politycznej, gospodarczej i społecznej, a także w wymiarze kultury materialnej i duchowej.

Olimpiada Wiedzy o Gdańsku jest projektem obywatelskim, wspieranym przez pracowników i przedstawicieli najważniejszych instytucji naukowych i kulturalnych Gdańska, m. in.: Uniwersytetu Gdańskiego, Akademii Sztuk Pięknych, Politechniki Gdańskiej, Pracowni Gdańskiej Instytutu Historii PAN, Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, Biblioteki Gdańskiej PAN, Ośrodka Kształcenia Ustawicznego Nauczycieli, Centrum Edukacji Nauczycieli, Fundacji "Wspólnota Gdańska", Wydziału Rozwoju Społecznego Urzędu Miejskiego w Gdańsku, Towarzystwa Przyjaciół Domu Uphagena.

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Gdańsku wydarzenia Gdańsk