To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.

Tutaj rezerwujesz miejsce WYŁĄCZNIE na Kiszony śledź. Czy taki straszny, jak go malują? Warsztaty z przygotowania i jedzenia surstromminga.

Trolltunga, Pofikasz, Nadbałtyckie Centrum Kultury oraz Polsko-Norweska Izba Gospodarcza zapraszają!

Nordic Talking to wydarzenie dedykowane miłośnikom kultur krajów nordyckich. Miejsce spotkania popularnych Blogerów, YouTuberów, Instagramerów i Influencerów. Forum wymiany myśli i kontaktów pomiędzy markami związanymi z rynkiem skandynawskim, a twórcami skandynawskiej blogosfery.Do współpracy zapraszamy działające na terenie Polski firmy i przedsiębiorstwa, których towary lub usługi są bliskie Północy.

Podczas Nordic Talking:

• wysłuchamy porywających opowieści zaproszonych gości - podróżników, fotografów i Polaków mieszkających w krajach nordyckich,

• zorganizujemy forum wymiany myśli i nawiążemy kontakty z osobami o podobnych zainteresowaniach,

• stworzymy unikalne środowisko, aby ułatwić markom związanym z rynkami nordyckimi zawarcie współpracy z influencerami

Więcej informacji o nas, wraz z pełnym planem wydarzenia znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Surströmming - sama ta nazwa u niektórych wywołuje dreszcz przerażenia. O co chodzi? O słynnego szwedzkiego kiszonego śledzia, którego... smród potrafi powalić na kolana nawet największego twardziela. Jeżeli macie w sobie na tyle odwagi, aby osobiście zmierzyć się z kiszonym śledziem, to wydarzenie jest dla Was! Puszkę otworzy i smakować z Wami śledzia będzie Aldona Hartwińska. => WAŻNE!!! Pamiętaj proszę, aby zarezerwować miejsce! Brak takiej rezerwacji może spowodować, że choć bardzo byśmy chcieli, ze względu na ograniczone możliwości, nie będziemy mogli wpuścić Cię na wydarzenie.


Zobacz również:

inne inne w Gdańsku Hobby Kuchnia Światowa Turystyka wydarzenia Gdańsk