Konferencja Naturemediacja

28 marca 2020, 08:30-19:00 (sobota)

Zobacz na mapie

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Standard
27 marca 2020 100,00 zł
Specjalna oferta dla zdecydowanych Wczesna rejestracja

Specjalna oferta dla zdecydowanych

już niedostępne 74,99 zł -
Zakup biletu z kuponem rabatowym jest możliwy dzięki wsparciu naszych partnerów. Wybierz jeśli otrzymałeś kupon od naszych partnerów: Żyj Świadomie, Bioorganic, Hakuj Zdrowie, Strefa Rozwoju. Bilet z kuponem rabatowym

Zakup biletu z kuponem rabatowym jest możliwy dzięki wsparciu naszych partnerów. Wybierz jeśli otrzymałeś kupon od naszych partnerów: Żyj Świadomie, Bioorganic, Hakuj Zdrowie, Strefa Rozwoju.

20 marca 2020 74,99 zł
Bilet VIP obejmuje wiele dodatkowych korzyści i atrakcji, w tym:
- zdrowie przekąski, posiłki i napoje w trakcie przerw kawowych oraz lunch.
- lunch w towarzystwie wykładowców
Bilet VIP

Bilet VIP obejmuje wiele dodatkowych korzyści i atrakcji, w tym:
- zdrowie przekąski, posiłki i napoje w trakcie przerw kawowych oraz lunch.
- lunch w towarzystwie wykładowców

27 marca 2020 1 500,00 zł

Naturemediacja - konferencja 

"W poszukiwaniu uniwersalnej recepty na zdrowie."

Najnowsze badania naukowe i nowe koncepcje w ramach tzw. medycyny zintegrowanej i holistycznej.

Naturemediacja zajmuje się zarówno profilaktyką jak i naturalnym wspieraniem terapii medycznych. Dzięki wzmocnieniu homeostazy i zdolności samoregeneracji, organizm człowieka może skuteczniej poradzić sobie z wieloma schorzeniami.

Naturemediacja skupia się przede wszystkim na naturalnych rozwiązaniach. Nasze ciało i umysł są częścią natury. Zgodnie z założeniem, że jeśli natura stworzyła problem, to również dostarczyła do niego rozwiązania. Warto je odnaleźć i umiejętnie zastosować.

Naturemediacja zakłada branie większej odpowiedzialności za swoje zdrowie przez każdego człowieka. Dlatego też kluczem do zdrowia jest powszechna edukacja o prawidłowym stylu życia już od najmłodszych lat.

Jeśli chodzi o przyczyny problemów zdrowotnych, naturemediacja skupia uwagę w równym stopniu na obszarze Ciała jak i Świadomości. Nie można uniknąć problemów zdrowotnych ani też im zaradzić, bez poważnej i umiejętnej pracy z umysłem (czyli ze świadomością i podświadomością). Rola świadomości w zdrowiu jest ciągle niedoceniana oraz traktowana zbyt ogólnie w klasycznym podejściu medycznym.

Naturemediacja uważa, że warto uzupełnić osiągnięcia medycyny akademickiej o tzw. wiedzę o zdrowiu czyli naturoterapię, ziołolecznictwo, tzw. medycynę Dalekiego Wschodu (ajurweda i tradycyjna medycyna chińska TCM) czy homeopatię.

Na Konferencji Naturemediacja wystąpią uznani eksperci i praktycy, którzy podzielą się swoimi poglądami na temat rozwoju wiedzy o zdrowiu i medycyny zintegrowanej.


Zobacz również:

konferencje konferencje w Krakowie wydarzenia Kraków