To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Mózg Małego Perkusisty - warsztat dla rodziców
już niedostępne 123,00 zł -

Muzykoterapeuta z Najmniejszej Szkoły Perkusyjnej w Łodzi i zespół dyplomowanych coachów, trenerów i popularyzatorów wiedzy o mózgu z MG BORA, zapraszają na warsztaty pt. "Mózg małego perkusisty". Szkolenie adresowane jest przede wszystkim do rodziców, którzy chcieliby poznać pełnię korzyści jakie wynikają z faktu muzykowania ich dziecka na perkusji, oraz do rodziców, którzy zastanawiają się nad zapisaniem swojej pociechy na lekcje gry na bębnach. 

Jak dowodzą najnowsze badania naukowe z dziedzin neuroscience oraz muzykoterapii, perkusja to instrument, który bardzo wszechstronnie rozwija ludzki mózg zwłaszcza w wieku dziecięcym, co bezpośrednio przekłada się na korzyści, jakie w procesie edukacyjnym, a później - dorosłym życiu, mogą odnieść dzieci i młodzież grające na bębnach. W przyjazny sposób opowiedzą o tym Małgorzata i Grzegorz Bora, przedstawiając najnowsze doniesienia naukowe na temat pracy tego niezwykłego organu - głównie pod kątem aktywności muzycznej człowieka.

CZEGO DOWIECIE SIĘ Z WARSZTATÓW?

- Jak muzykowanie dzieci wpływa na pracę ich mózgu?
- Jak granie na perkusji i amatorskie muzykowanie zwiększają potencjał do nauki w różnych obszarach życia i dlaczego tak się dzieje?
- Jak granie na bębnach obniża stres dzieci i dlaczego tak się dzieje?
- Dlaczego nawet najprostsze działania muzyczne i rytmiczne sprzyjają lepszym relacjom społecznym?
- Jakimi wartościami kieruje się założyciel Najmniejszej Szkoły Perkusyjnej w Łodzi oraz jak wyglądają lekcje gry na perkusji, z których korzysta młodzież pod okiem instruktora tej szkoły.

CO OTRZYMA UCZESTNIK?

- Przyjaźnie podaną, rzetelną wiedzę o funkcjonowaniu naszego mózgu, popartą najnowszymi, naukowymi doniesieniami.
- Interaktywne, improwizowane warsztaty rytmiczne w formie Drum Circle.
- Dużo humoru podanego z pyszną kawą i zdrowymi wypiekami, oraz radości z kontaktu z trzema prowadzącymi 🙂
- Nowe spojrzenie na muzykę i muzykowanie, jako nielimitowane suplementy diety, poprawiające jakość życia 🙂

PROWADZĄCY:
Małgorzata Bora - dyplomowany coach, trener i lekarz. Szkolenia i procesy coachingowe opiera o praktyczne zastosowania nauk o mózgu oraz o autorskie pomysły wdrażania wniosków z nich płynących. Członek Izby Coachingu oraz Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi.
Grzegorz Bora - dyplomowany coach, trener i lekarz. Praktycznie łączy swoje doświadczenia zawodowe oraz wiedzę o tym jak działa mózg, wykorzystuje narzędzia osadzone w neuroscience. Członek Izby Coachingu, Okręgowej Izby Lekarskiej w Łodzi oraz Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.
Oboje ukończyli Akademię Medyczną w Łodzi na wydziale lekarskim oraz między innymi Coaching Profesjonalny na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. W październiku 2017 roku założyli działalność pod szyldem MG BORA, zajmującą się szkoleniami, coachingiem i mentoringiem dla biznesu, uczelni medycznych oraz organizacji charytatywnych. Oboje są certyfikowanymi Praktykami oraz Ekspertami Medycznymi PRISM Brain Mapping - narzędzia wspierającego rozwój człowieka, opartego o procesy zachodzące w mózgu. www.mgbora.com.pl
Wojciech Andrzejewski - muzykoterapeuta, absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi. Perkusista w zespole Yogo Jankowska. Dziennikarz i redaktor Magazynu "Perkusista" oraz Tygodnika ANGORA. Miłośnik kawy, kotów, ludzi i ich spraw… Właściciel Najmniejszej Szkoły Perkusyjnej w Łodzi Drum-room.pl. Jako muzykoterapeuta specjalizuje się w pracy z osobami, których dotyczy problem wypalenia zawodowego, depresja, nerwice, nałogi, w tym uzależnienie od ekranu - zarówno u dorosłych, jak i dzieci i młodzieży.

GDZIE I KIEDY?

28 września o godz. 17.00

Najmniejsza Szkoła Perkusyjna w Łodzi Drum-room.pl

Łódź, ul. Wólczańska 66 LOK 407

Kontakt: wapress (at) outlook.com

GSM: 501405601

www.mgbora.com.pl

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Łodzi wydarzenia ŁÓDŹ