FINAŁ MOCY KOBIETY

12 Grudnia 2019, 18:00-21:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
Spotkanie odbędzie się 12 grudnia o godz. 18:00 w Bielańskim Ratuszu w sali widowiskowej UD, przy ul. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego) 12 GRUDNIA (CZWARTEK), GODZ. 18.00 FINAŁ MOCY KOBIETY!

Spotkanie odbędzie się 12 grudnia o godz. 18:00 w Bielańskim Ratuszu w sali widowiskowej UD, przy ul. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego)

już niedostępne -

12 GRUDNIA (CZWARTEK), GODZ. 18.00 FINAŁ MOCY KOBIETY, TRZYMIESIĘCZNEGO CYKLU SPOTKAŃ I WARSZTATÓW DLA KOBIET!


Moc Kobiety to trzymiesięczny cykl spotkań i warsztatów dla kobiet <3
Wyruszyłyśmy wspólnie w tę fascynującą podróż do świata emocji, zmysłów, kobiecej wyobraźni i kreatywności w połowie września, zakończymy ją w połowie grudnia. 

Tego wyjątkowego wieczoru zapraszamy Cię na:

  • SPOTKANIE Z GOŚCIEM SPECJALNYM, KTÓRYM W TYM ROKU BĘDZIE WOJCIECH EICHELBERGER, PSYCHOLOG, COACH, DORADCA BIZNESOWY, AUTOR WIELU POCZYTNYCH KSIĄŻEK Z ZAKRESU PSYCHOLOGII I SAMOROZWOJU, W TYM FUNDAMENTALNEJ "KOBIETY BEZ WINY I WSTYDU",

  • wernisaż fotografii Beaty Muchowskiej (efekty sesji fotograficznych uczestniczek Siły i piękna kobiety oraz dwóch edycji Mocy Kobiety),
  • "KIRKE", czytanie performatywne fragm. książki Madeline MILLER pod tym samym tytułem pod opieką reżyserską Joanny GRABOWIECKIEJw wykonaniu Anny Janickiej, Bogumiły Karbowiak, Anny Płocinniczak, Jolanty Rosy oraz Agnieszki Wiśniewskiej.
  • ALIKEYA - koncert Agnieszka Kamińska

ZAPISY:
Udział w warsztatach i spotkaniach jest BEZPŁATNY - obowiązuje rejestracja. 

Miejsce: Spotkanie odbędzie się w Bielańskim Ratuszu w sali widowiskowej UD, przy ul. Żeromskiego 29 (wejście od ul. Jarzębskiego)

Realizacja projektu: http://sztukadzikosci.com/

Wspierają nas: Urząd Dzielnicy Bielany oraz firma Matexi Polska. 


Zobacz również:

kultura i sztuka kultura i sztuka w Warszawie wydarzenia Warszawa