Meet Magento Polska 2019

16 Września 2019, 08:00 (Poniedziałek) - 17 Września 2019, 18:00 (Wtorek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 799,00 zł -
  Ostatnia szansa
Wyprzedane 1 499,00 zł Wyprzedane
Bilet specjalny dla uczestników świetnej konferencji społeczności PHP - PHPers! Zapraszamy Was do poznania Magento, zarówno na prezentacjach jak i przy piwie/kawie i rozmowach z innymi programistami. PHPers Poznań

Bilet specjalny dla uczestników świetnej konferencji społeczności PHP - PHPers! Zapraszamy Was do poznania Magento, zarówno na prezentacjach jak i przy piwie/kawie i rozmowach z innymi programistami.

Wyprzedane 450,00 zł Wyprzedane
  Meet Magento Organizer
Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc

Meet Magento to międzynarodowy cykl konferencji, który organizowany jest przez lokalnych przedstawicieli środowiska związanego z platformą Magento. W Polsce konferencja odbywa się od 2012 roku i cieszy się niesłabnącą popularnością. Jest to największe tego rodzaju wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Na Meet Magento biznes spotyka się z technologią, a innowacje z dotychczasowymi case study. Jest też miejsce na rozmowy przy kawie, które przeplatają się z panelami dyskusyjnymi, sesjami Q&A, warsztatami i spotkaniami z Magento. Oczywiście w planach jest niezapomniane tradycyjne After Party.

Meet Magento to coś więcej niż konferencja. To spotkanie społeczności i środowiska biznesowego związanego z dużym e-commerce.