Mazovia Circular Congress

11 Października 2019, 09:00 (Piątek)

  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Rejestracja na wydarzenie
11 Października 2019, 09:00

11 października br. (Białostocka 22, Warszawa) odbędzie się Mazovia Circular Congress będący spotkaniem liderów i czołowych ekspertów zajmujących się tematyką gospodarki cyrkularnej. 

Podczas konferencji będzie można wysłuchać inspirujących prezentacji, wziąć udział w interaktywnych sesjach warsztatowych i poznać najciekawsze case studies z Polski i z Europy.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Instytut Innowacji i Odpowiedzialnego Rozwoju.

Swój udział w wydarzeniu potwierdzili m.in.:

Eveline Lemke - założycielka Thinking Circular, ekspert w w dziedzinie energii, surowców i ekoprojektowania, była minister zielonej gospodarki i wiceminister-prezydent w Nadrenii-Palatynacie.

Dr hab. Joanna Kulczycka, prof. nadzw. AGH - kierownik Pracowni Badań Strategicznych w Instytucie Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią, Polskiej Akademii Nauk oraz Wydziału Zarządzania AGH. Prezes zarządu Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu (Krajowy Klaster Kluczowy) oraz dyrektor biura Instytutu Autostrada Technologii i Innowacji.

Kim Tjoa - założyciel FLOOW2 - platformy co-sharingowej dla biznesu, lider sharing economy odpowiedzialny za tworzenie strategii biznesowych

Nicola Tagliafierro - Dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju w firmie Enel-X, odpowiedzialny za rozwój cyrkularnych strategii firmy na poziomie globalnym


PATRONAT: 

Ministerstwo Środowiska, Ambasada Finlandii, Ambasada Holandii, Ambasada Szwecji

PARTNERZY STRATEGICZNI:

IKEA, Synthos, Grupa Ekotech


Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie wydarzenia Warszawa