LDEK ONLINE 3.0 - Kurs do LDEK

4 Stycznia 2020, 09:00 (Sobota)

  Rodzaj Dostępne do Liczba
2225 PLN
Dla absolwentów Akademii LDEK - 10% rabatu.
Rejestracja miejsca na kurs

2225 PLN
Dla absolwentów Akademii LDEK - 10% rabatu.

30 Grudnia 2019, 11:00

Jeśli poszukujesz kursu do najbliższego Lekarsko-Dentystycznego Egzaminu Końcowego to jesteś dobrej stronie. Kurs LDEK ONLINE to internetowy multimedialny 7-dniowy kurs do egzaminu LDEK w sesji wrzesień 2019. Kurs internetowy odbywa się w dniach od 4-10.01.2020 roku. Wykłady trwają codziennie od godziny 9-19 z godzinną przerwą pomiędzy 14-15. W trakcie wykładów są przewidziane również krótkie przerwy na przysłowiową kawę :) Szczegółowy harmonogram i poszczególne bloki przedstawiamy poniżej: (harmonogram może ulec zmianie) 

Szkolenie LDEK ONLINE odbywa się w czasie rzeczywistym i w trakcie jego trwania wymagana jest posiadanie stabilnego łącza internetowego. Platforma e-learningowa jest wzbogacona o bloki testowe, które zawierają QuickTesty sprawdzające wiedzę z omawianej dziedziny, na koniec kursu przewidziany jest próbny egzamin końcowy do którego można przystąpić w wybranej dacie.Aby uczestniczyć w kursie należy posiadać komputer o przeciętnych wartościach sprzętowych, dostęp do internetu dobrej jakości, a także przeglądarkę internetową z obsługą najnowszej wersji Adobe ® Flash® Player. Porty 1935, 443 oraz 80 muszą być otwarte. Zorganizujemy próbne webinary aby móc sprawdzić czy będziesz mógł skorzystać z kursu. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę naszego partnera technologicznego  - clickmeeting.pl

Uczestnicząc w kursie internetowym otrzymujesz "paczkę pełną wiedzy", która zawiera licencjonowany skrypt w formie drukowanej, flamastry oraz najnowsze, aktualne wydanie zbioru zadań testowych LDEK na 200. Skrypt zawiera prezentacje omawiane w trakcie webinarów. 

Aby w pełni skorzystać z kursu LDEK ONLINE warto posiadać konto w serwisie Facebook aby dołączyć do zamkniętej grupy kursantów aby dalej kontynuować edukację do czasu najbliższego LDEK.

metodyka szkolenia

LDEK ONLINE 3.0 - kurs do LDEK luty 2020

- materiały edukacyjne opracowane są na podstawie obowiązujących i nowych wydań pozycji książkowych wskazywanych przez CEM
- zostaną omówione najnowsze standardy stomatologiczne i wytyczne w medycynie
- charakterystyka materiału egzaminacyjnego w formie prezentacji
- analizy porównawcze
- schematy zapamiętywania
- techniki "know-how" rozwiązywania testów
- rozwiązywanie autorskich pytań testowych
- panele dyskusje z wykładowcami - omawianie zadawanych pytań
- analiza książek pomijanych podczas nauki
- analiza zagadnień trudnych i wykraczających programy nauczania na studiach ale spotykanych w arkuszach
- QUICK TEST - szybkie sprawdzenie wiedzy kursantów z danych fragmentów szkolenia
- próbny egzamin końcowy (test 100 pytań opracowany w schemacie CEM, pisany przez 2 godziny na platformie)
- analiza książek sugerowanych do nauki przez trenerów Akademii LDEK
- analiza artykułów i prac naukowych osób tworzących pytania na egzamin

Drukowane materiały edukacyjne: skrypt dla każdego uczestnika, najnowszy komplet LDEK na 200 w "paczce pełnej wiedzy" dostarczanej bezpłatną przesyłką pocztową do Waszych rąk około 7 dni przed szkoleniem. Szkolenie jest akredytowane przez Naczelną Izbę Lekarską - za udział w szkoleniu zostaną przyznane punkty edukacyjne. 

Dodatkowo zostaną udostępnione po kursie nagrania wykładów, które będziesz mógł obejrzeć w dowolnym momencie do czasu egzaminu w lutym 2020 roku! Dodatkowo liczne podcasty, wskazówki i schematy udostępnione w grupie na facebook-u wyłącznie dla kursantów! 

UWAGA:
Ilość miejsc jest ograniczona!

WYKŁADOWCY:
lek.dent. Paweł Natora, lek.dent. Krzysztof Lubaś, lek.dent Andrzej Lemański

TERMIN:
4-10.01.2020

GODZINY:
9:00 - 19:00 

INWESTYCJA (pełna opłata za kurs):
2225 PLN - cena first minute - rezerwacja miejsca do 30.11.2018
2999 PLN - rezerwacja miejsca po 1.12.2018 

PŁATNOŚĆ: Rezerwacja miejsca jest gwarantowana poprzez płatność przelewem tradycyjnym w ciągu 7 dni. Możliwość bezkosztowej rezygnacji do 30 dni roboczych przed kursem. Możliwość płatności ratalnej - informacja telefoniczna. Dla absolwentów Akademii LDEK - 10% rabatu od pełnej opłaty za kurs. 

KONTAKT E-MAIL I TELEFONICZNY:

kontakt@akademialdek.pl; tel. 720 842 024

REGULAMIN WYDARZENIA

POLITYKA PRYWATNOŚCI i KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

Zobacz również:

szkolenia