Szkolenie: podstawy krawiectwa

8 Sierpnia 2019, 17:00-21:00 (Czwartek)

Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Nie masz wykupionego abonamentu w pracowni FabLab powered by Orange, lecz chcesz dowiedzieć się jak rozpocząć krawiecką przygodę? To opcja dla Ciebie. NORMALNY

Nie masz wykupionego abonamentu w pracowni FabLab powered by Orange, lecz chcesz dowiedzieć się jak rozpocząć krawiecką przygodę? To opcja dla Ciebie.

już niedostępne 150,00 zł -
Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "ENTUZJASTA" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z pracowni krawieckiej? To opcja dla Ciebie. ULGOWY

Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "ENTUZJASTA" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z pracowni krawieckiej? To opcja dla Ciebie.

już niedostępne 110,00 zł -
Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "MAJSTERKOWICZ" lub "MEJKER" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z pracowni krawieckiej? To opcja dla Ciebie. DARMOWY

Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "MAJSTERKOWICZ" lub "MEJKER" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z pracowni krawieckiej? To opcja dla Ciebie.

już niedostępne bezpłatny -

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z krawiectwem❓

Przyjdź na zajęcia w FabLab powered by Orange‼️

4 godziny warsztatowe zostaną przeznaczone na zapoznanie się z obsługą maszyn do szycia dostępnych u nas w pracowni. Dowiesz się, jakich tkanin należy używać aby móc w późniejszym czasie realizować również swoje projekty. Wcześniej przygotowane materiały oraz wsparcie mentora podczas zajęć pozwolą Ci na uszycie Twojego własnego piórnika.

💪

Jedyne co musisz ze sobą wziąć to dobry humor oraz chęć zdobywania wiedzy, resztą zajmiemy się my!

Modele maszyn omawianych podczas szkolenia:

  • Bernina Bernette B38,
  • Bernina Sew&Go 5,
  • Bernina Bernette Milan 3.

Wiek uczestników: 16+

Ilość uczestników : 6 osób - przy większej ilości zapisanych osób decyduje kolejność zgłoszeń.

Czas trwania zajęć : 4 h

Ceny:

- NORMALNY - 150* PLN - nie masz wykupionego abonamentu w pracowni FabLab powered by Orange, lecz zdobyć wiedzę z zakresu podstaw krawiectwa? To opcja dla Ciebie.

- ULGOWY - 110* PLN - Wykupiłaś/wykupiłeś abonament "ENTUZJASTA" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z naszych maszyn do szycia? To opcja dla Ciebie.

- DARMOWY - Wykupiłaś/wykupiłeś "MAJSTERKOWICZ" lub "MEJKER" w pracowni FabLab powered by Orange i chcesz zacząć korzystać z naszych maszyn do szycia? To opcja dla Ciebie.

*cena zawiera koszty materiałów i dodatków

Zakupiony bilet jest bezzwrotny w przypadku rezygnacji lub braku uczestnictwa w zajęciach. 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie wydarzenia Warszawa