III Kongres Św. Ojca Pio

19 Października 2019, 08:30-19:00 (Sobota)

Zobacz na mapie

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Organizatorzy nie zapewniają noclegów, opłata kongresowa nie pokrywa kosztów noclegów. Opłata rejestracyjna

Organizatorzy nie zapewniają noclegów, opłata kongresowa nie pokrywa kosztów noclegów.

15 Października 2019, 14:00 50,00 zł
Organizatorzy nie zapewniają noclegów, opłata kongresowa nie pokrywa kosztów noclegów. Opłata rejestracyjna tylko dla uczestników I oraz II edycji Kongresu Św. Ojca Pio

Organizatorzy nie zapewniają noclegów, opłata kongresowa nie pokrywa kosztów noclegów.

15 Października 2019, 14:00 35,00 zł

Celem Kongresu jest popularyzacja duchowości Św. Ojca Pio na terenie Archidiecezji i Diecezji Polski północnej. Kongres ma przyczynić się zarówno do integracji osób należących do Grup Modlitwy Ojca Pio (GMOP) jak i osób, które planują utworzyć nowy GMOP na terenie swojej parafii.

"OJCOSTWO" to temat przewodni III edycji Kongresu.Geneza tegorocznego Kongresu związana jest z wystąpieniem w XX wieku wielu bardzo negatywnych wydarzeń historycznych, które skutkowały przerwaniem powszechnie znanych wcześniej wzorów ojcostwa. Doprowadziło to do (trwającego aż dnia dzisiejszego) kryzysu ojcostwa, który wynika głównie z braku odpowiedniej formacji duchowej, jak i praktycznej wiedzy dotyczącej budowania i dbania o relacje ojcowskie w wielu wymiarach.

Dodatkowe informacje dotyczące programu Kongresu dostępne są TUTAJ


Uczestnictwo w Kongresie możliwe jest po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wraz z uiszczeniem opłaty rejestracyjnej, która ma pokryć koszty organizacji Kongresu (min. koszt przerw kawowych i przerwy obiadowej dla uczestników Kongresu).

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa
w III Kongresie Św. Ojca Pio
wszystkich tych którzy
chcą rozwijać się w wierze
i by być bliżej Pana Boga !


Zobacz również:

konferencje konferencje w Gdańsku wydarzenia Gdańsk adoracja chrystus duchowosc duchowość duch święty eucharystia gdansk Gdańsk jezus kapucyn kapucyni katolickie kościół Mario Salisci maryja modlitwa Msza Msza Święta Ojciec Pio PanBóg roman rusek różaniec święty św. Ojciec Pio Tomasz Żak wiara