Kongres Profesjonalistów IT 2019 - AI

17 Października 2019, 09:00 (Czwartek)

Hilton Garden Inn Rzeszów, Rzeszów Zobacz na mapie

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Early Bird
31 Sierpnia 2019 500,00 zł

KONGRES PROFESJONALISTÓW IT 2019

Kongres Profesjonalistów IT to miejsce spotkań specjalistów z osobami poszukującymi usprawnień w swoich firmach. Od 2013 roku praktycy z branży informatycznej spotykają się w Rzeszowie, aby podzielić się wiedzą o swoich rozwiązaniach i wymienić doświadczeniami. Formuła Kongresu obejmuje prelekcje, warsztaty przeprowadzane przez specjalistów, a także czas na networking podczas lunchu i after party.

Klaster Firm Informatycznych Polski Wschodniej kreuje forum do dyskusji i zaprasza do zaprezentowania swoich atutów przed przedstawicielami biznesu w formie case studies ukazujących jak określone rozwiązanie wpłynęło na przełomowe decyzje i dlaczego warto je powielać.

SZTUCZNA INTELIGENCJA

Ze sztuczną inteligencją stykamy się obecnie nie tylko w biznesie, ale również w codziennym życiu. Potrzeba szerokiej dyskusji o przemianach jakie niesie za sobą tak powszechne użycie AI, jej zaletach i potencjalnych zagrożeniach. Podczas wydarzenia specjaliści IT (i nie tylko) będą debatować nad kierunkiem rozwoju branży i wyzwaniach, jakie determinuje AI.

Naszym celem jest zapoznanie uczestników wydarzenia z rozwiązaniami z obszaru sztucznej inteligencji stosowanymi na co dzień przez specjalistów, którzy przedstawią case studies w trakcie prelekcji oraz sposobami ich implementacji we własnych działaniach. Spotkanie ma również posłużyć budowaniu nowych relacji i nawiązaniu kontaktów biznesowych.

GRUPA DOCELOWA:

Event jest adresowany głównie do:

- specjalistów IT,

- pasjonatów AI. 

Zobacz również:

konferencje konferencje w Rzeszowie wydarzenia Rzeszów VLADIMIR ALEKSEICHENKO