I KONFERENCJA biznesowa dla przedsiębiorczych FOTOGRAFÓW

9 Lutego 2018, 10:00-18:00 (Piątek)

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilet Normalny
już niedostępne 676,50 zł -

 


I KONFERENCJA BIZNESOWA DLA PRZEDSIĘBIORCZYCH FOTOGRAFÓW

CENA BILETU DO 25 STYCZNIA 2018 - 550 zł NETTO


9 luty 2018 ( Piątek), Warszawa, Adgar Plaza, godz. 10.00-18.00

200 Uczestników

Jeśli do tej pory, nie wiedziałeś jak skutecznie i z uśmiechem na twarzy prowadzić swój biznes fotograficzny, lub jeśli nie odkryłeś w sobie przedsiębiorczości - pierwsza w Polsce, KONFERENCJA BIZNESOWA dla przedsiębiorczych FOTOGRAFÓW w tym Ci pomoże. Przyjdź, zobacz, posłuchaj, zainspiruj się i odmień to, co odmiany potrzebuje.
Wspólnie możemy więcej !!!.

W zmieniającym się dziś diametralnie świecie, ciężko nadążyć za na nowymi trendami, wymaganiami i oczekiwaniami. Wszystko nabiera nowego, innego wymiaru. A wśród nich również fotografia. Nie tylko nowe rozwiązania sprzętowe, oprogramowania, ale i także wciąż wydłużająca się lista zadań i oczekiwań, stawianym dzisiejszym fotografom.

I choć od zawsze fotografia kojarzy nam się ze światłem, obiektem, magią i artyzmem - to dziś, by być fotografem z zawodu, trzeba wykazać się czymś więcej.

Fotografowie stanęli więc przed ciężkim zadaniem. Muszą nie tylko uruchomić duszę i swe serce do wykonywania swych dzieł najlepiej jak potrafią, ale i głowę, do zrozumienia zasad kierujących współczesnym rynkiem dóbr i usług. Bez tej gruntownej wiedzy, zmuszeni są do traktowania swej pasji, jedynie jako pasji - nie zawodu, który pozwoli im rozwinąć skrzydła.

I konferencja dla przedsiębiorczych fotografów - wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Wskaże rozwiązania i praktyczne wskazówki - jak zarządzać własnym biznesem fotograficznym. Jak się motywować i szukać możliwości rozwoju - by stać się rozpoznawalnym. Jak skutecznie zarządzać czasem i sobą. Jak omijać główne problemy fotografów. Jak uwierzyć w siebie, by inni też to zrobili i w końcu jak stworzyć dobrą i odpowiedzialną markę.

Konferencja dedykowana jest zarówno fotografom różnej specjalizacji, jak i osobom, które chciałyby w przyszłości zając się tym zawodem.

*Nie ma możliwości zwrotu zakupionych biletów.


PLAN KONFERENCJI:

10.00 Przywitanie uczestników.

10.10 Monika Podolska - Serek " Silna i odpowiedzialna marka osobista "

"W świecie, w którym rynek zalany jest ogromem produktów i usług, konsumenci szukają do zaspokojenia swych potrzeb czegoś więcej, niż tylko podstawowego składnika. Dziś oczekuje się emocji, relacji, wartości,magii i pełnego profesjonalizmu. Zatem, coraz częściej zwracamy uwagę na markę osobistą oferującą nam daną usługę. Nie ma już więc znaczenia jak wyglądasz, ale przede wszystkim kim jesteś i co chcesz zaoferować innym. Marka osobista - w wielkim skrócie jest tym - co pozwoli ci się wyróżnić i uzyskać przewagę konkurencyjną - skupiając się na tym, jakim jesteś człowiekiem i jak żyjesz w opinii twojego otoczenia, twoich klientów ".

Nad swoją marką osobistą i reputacją pracowałam ciężko kilka lat. Dziś mogę Ci opowiedzieć, jaką drogę przeszłam, jakie działania i kroki wykonałam, by być jednym z najbardziej rozpoznawalnych fotografów dziecięcych, nie tylko w Polsce, ale i na świecie.

11.40 Przerwa kawowa

12.00 Olga Kozierowska - Mój przyjaciel Kryzys

W życiu wciąż spotykamy porażki i kryzysy - jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że są one nieodzowną częścią życia. Ponadto, stanowią - o ile na to pozwolimy - motor do dalszego, lepszego działania. O motywacji, o tym jak zaprzyjaźnić się z kryzysami i jak się z nich uczyć - opowie nam w czasie swego wykładu Olga Kozierowska. Kobieta o wielkim sercu - couch, motywator i założycielka fundacji "Sukces Pisany szminką", którą wspierają rzesze najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w Polsce z rożnych dziedzin. Przyjdź, zobacz i odkryj swój potencjał.

12.40 Michał Bajorek - " Budowa i promocja marki na Instagramie".

"Nikt, kto poważnie traktuje swój biznes, nie może sobie pozwolić na nieobecność na Instagramie."

To tu dziś odbywa się kreowanie marki, kreowanie wizerunku i sprzedaż. Michał w trakcie swego wykładu pokaże nam - na przykładach praktycznych jak skutecznie promować się i zarządzać tym narzędziem, by wznieść nasze firmy na wyższy poziom.

14.30 Przerwa

15.30 Izabela Urbaniak - "Historia Prawdziwa".

Każdy z nas tęskni do beztroskich chwil z dzieciństwa, gdzie uśmiech nie schodził nam z twarzy, a czas płynął wolno. Właśnie do takich chwil przenosi nas wspaniała Izabela Urbaniak - fotograf /artysta lubujący się w fotografii czarno-białej. Swym rozsławionym na całym świecie - cyklem fotograficznym "Summertime" - ukazującym idylliczne wiejskie dzieciństwo, wzrusza nas,intryguje i wprowadza w zadumę. Jej wspaniałe prace są natchnieniem i inspiracją dla wielu na całym świecie. Publikacje, nagrody, wystawy i wywiady Izy na łamach rożnych gazet, są niepoliczalne. W fotografii osiągnęła absolutnie wszystko. Obecnie na stałe współpracuje z marką Dilmah.
Ale jak to się zaczęło ?. Skąd Iza czerpie inspiracje?. Jaką drogę przeszła, by odkryć swój niewiarygodny potencjał i jak godzi swą pracę z największą rolą w Jej życiu - rolą matki i żony. O tym i o wielu innych sprawach opowie nam w trakcie swojego wykładu. Bo nie ma rzeczy niemożliwych - są tylko marzenia - po które warto sięgać.

16.30 Monika Podolska - Serek "Skuteczne zarządzanie czasem"

Czy znasz to okropne uczucie, gdy nieustannie masz wrażenie, że życie ucieka ci między palcami?. Każdy dzień przypomina bieg chomika w kołowrotku - niby wystartowałeś - ale mety nigdzie nie widać. Takie emocje - z dnia na dzień, przeradzają się w ogromną frustrację i zdenerwowanie. Powodując nie tylko osłabienie naszego organizmu, ale nadszarpując bardzo ważne dla nas więzi rodzinne i przyjacielskie. To wszystko prowadzi do jednego - braku efektywności i energii, by podjąć działania zmieniające nasze życie. Cierpią na tym bliscy, nasze otoczenie, nasze życie rodzinne i zawodowe. Przede wszystkim jednak - cierpimy MY. Święcie przekonani, że sukces zdarza się tylko w bajkach - a już na pewno nie zdarzy się Nam.

A skąd to wiem? Sama miałam dokładnie tak samo. Wciąż dzwoniące telefony, niekończące się maile, robienie kilka rzeczy na raz i żadnej do końca dobrze - a przy tym brak snu - bo zawsze było coś jeszcze do zrobienia. Ten stan męczył mnie kilka ładnych lat - ale krok po kroku, nauczyłam się jak zarządzać świadomie swoim czasem. Jak selekcjonować rzeczy ważne i ważniejsze - i jak odpuszczać sobie to, czego i tak już nigdy nie zrobię. Dzięki temu, nie mam dziś wrażenia, że coś bezpowrotnie tracę. Mogę oddychać pełną piersią - bo wiem, że teraz czas jest na moich warunkach. Chcesz wiedzieć jak to zrobiłam? Chętnie się z Tobą tym podzielę. Przyjdź, posłuchaj, zainspiruj się i weź swój czas w swoje ręce ! "

17.40 Pytania i odpowiedzi. 

18.00 Zakończenie


PATRNERZY GŁÓWNI  I KONFERENCJI biznesowej dla przedsiębiorczych FOTOGRAFÓW


    PARTNERZY


              

PARTNERZY MEDIALNI I SPOŁECZNOŚCIOWI       


Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie Budowa marki w biznesie Fotografia Fotografia cyfrowa Fotografia profesjonalna Marka osobista Marketing na Instagramie Podstawy biznesu Rozwój biznesu wydarzenia Warszawa Izabela Urbaniak Michał Bajorek Monika Serek