Mediacje: rodzina, biznes, administracja

18 Października 2019, 08:17 (Piątek)

Zobacz na mapie

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  studenci i członkowie PCM
17 Października 2019 49,00 zł
  normalny
3 Października 2019, 23:59 199,00 zł

Konferencja organizowana w ramach Międzynarodowego Tygodnia Mediacji przez Polskie Centrum Mediacji Oddział w Poznaniu.

Jak budować mosty współpracy?

Mediacje: rodzina, biznes, administracja.

Celem wydarzenia jest rozwój w obszarze mediacji. Wiodącym tematem spotkania będzie praktyczne wykorzystanie mediacji w obszarach: rodzinnym, biznesowym i administracyjnym. W dobie popularyzacji mediacji nastał czas szerzenia profesjonalizmu zawodu mediatora, dalszego zwiększania świadomości kiedy i w jaki sposób można z mediacji skutecznie korzystać. Chcemy zwiększać świadomość, rozwijać i stawiać wyzwania. Dla lepszej jakości życia uczmy się jak budować mosty współpracy.

Podczas czterech prelekcji, prowadzonych przez profesjonalistów z różnych dziedzin, podjęte zostaną tematy związane z mediacjami rodzinnymi, gospodarczymi i pracowniczymi oraz administracyjnymi. Podczas prelekcji omówione zostaną konkretne sytuacje problemowe. Panel dyskusyjny natomiast pozwoli na wymianę doświadczeń i poglądów dotyczących mediacji. Konferencja ma charakter praktyczny, kończyć ją będą warsztaty tematyczne.

Zobacz również:

konferencje konferencje w Poznaniu wydarzenia Poznań Konrad Sobczak Olimpia Barańska Radosław Drzewiecki Sławomir Peszkowski