IX Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego

19 Kwietnia 2017, 09:00 (Środa) - 20 Kwietnia 2017, 20:00 (Czwartek)

Centrum Nauki Kopernik, Warszawa Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet na IX Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego
już niedostępne -

Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego jest sztandarowym projektem Koła Naukowego Prawa Bankowego i wydarzeniem na stałe wpisanym w cykl konferencji organizowanych przez studentów Uniwersytetu Warszawskiego.Tegoroczna - dziewiąta już edycja Kongresu odbędzie się 19 i 20 kwietnia 2017 roku w Centrum Nauki Kopernik.
Ogólnopolski Kongres Prawa Bankowego i Rynku Kapitałowego tworzy platformę wymiany poglądów pomiędzy światem akademickim i biznesowym.Tematem, który w tym roku połączy regulacje sektora bankowego z regulacjami rynku kapitałowego, będą innowacje finansowe.
W dobie szybkiego rozwoju technologicznego instytucje finansowe muszą stanąc przed wyzwaniem współpracy z podmiotami oferującymi innowacje finansowe (FinTech).Zagadnienia takie jak wykorzystanie technologii rozproszonego rejestru (blockchain), przetwarzania danych w chmurze (cloud computing), a także analizy danych (BIG DATA), czy sposoby efektywnego uwierzytelniania i autoryzacji informacji (biometria, eID) są priorytetem największych podmiotów rynku finansowego. W związku z rozwojem szeregu europejskich regulacji dotyczących szerokorozumianego sektora finansowego (m. in. MIFID II, PSD II, 4- AMLD, eIDAS, MAR, GDPR) organizatorzy projektu zdecydowali się zaprosić wybitnych specjalistów w celu podjęcia dyskusji na temat kierunku proponowanych zmian w krajowym porządku prawnym, a także współpracy sektora bankowego z rynkiem kapitałowym.Kongres to przede wszystkim inwestycja w kapitał intelektualny Polski. Zapraszamy studentów z całego kraju w celu poszerzenia swojej wiedzy z z dziedziny prawa bankowego, nowych technologii i rynków kapitałowych. Kongres to również kilkuset uczestników, kilkudziesięciu prelegentów, kilkanaście wystąpień oraz paneli dyskusyjnych.Zwykle udział w komercyjnych konferencjach o podobnym poziomie merytorycznym wiąże się z dużymi kosztami dla uczestników, co w przypadku studentów często uniemożliwia skorzystanie z takiej oferty i wyklucza możliwość dodatkowego kształcenia.Uczestnictwo w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Bankowego jest całkowicie bezpłatne.


Zapraszamy do uczestnictwa!

Uczestnictwo w Kongresie wiąże się z akceptacją poniższego regulaminu.Zobacz również:

konferencje konferencje w Warszawie Bankowość Bankowość internetowa Fintech Giełda Prawo Rynek kapitałowy Student Uczelnia wydarzenia Warszawa biznes kongres